Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Ailevi, konularda bazı konularda baskı ve zorlanmalar gününüzü stresli geçirmenize sebebiyet verebilir. Anlık öfke enerjisine kapılmadan, sakinlikle hareket etmenizde fayda var. Sosyal çevre ilişkilerinizde güven sorunu yaşayabilir, çok iyi tanıdığını bildiğiniz kişilerden şaşıracağınız haberler duyabilirsiniz. Herkese fazlasıyla bağlı olmaktan kaçınmalı, bir gün yanılabileceğimiz bilerek hareket etmeliyiz.
   (3.00/5 Puan / 2 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Dost çevrenizde yüzeysel sorunlarınız var. Bunları en aza indirme niyetleri, duygusallıkta sevgi bağlarını ön plana çıkarma gayretlerine bağlı. Bugünlerdeki duygusallığınızı bazı dengelere oturtmanız yararlı olacak. Yaşamınızın her alanındaki ilişkileriniz bu tür beklentiler içinde. Çok yakında, özel bir sorununuzda kısa süre de olsa çaresizlikler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
AŞK: Bugünlerde siz de sinirliburçlardan birisiniz. Hattakibrinizden yanınızayaklaşılmıyor. Eğer böyle devamederseniz partneriniz sizden ayrıdüşecek. Hatta ara vermek sizleriçin çok faydalı olabilir.PARA: Maddi konularda konuşmaktanhoşlanmıyorsunuz. Ancak bugün sizlerden borçisteyenler olabilir. Borç vermenizde sakınca yok.SAĞLIK: Bel ve sırt ağrılarınız olabilir. Ağırkaldırmayın. Taşıdığınız şeylere çok dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Farklı meslek kollarındaki insanlarla sıkça bir araya gelmeniz bilgi dağarcığınızın ve genel kültürünüzün gelişiminde faydalı oluyor. Yakın akrabalarınıza hediyeler alarak onları mutlu edebilirsiniz. İşinizdeki olumsuzluklar sona eriyor. Maddi birikimlerinizi değerlendirin, sağlam yatırımlara yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Bugün iş ve üstlerinizle ilgili konular öncelik kazanabilir. İşinizle ilgili sorumluluklarınızı rahatça yerine getirebilir ve başarılı bir anlaşma yapabilirsiniz. Ãœstlerinizin takdirini kazanan bir başarı söz konusu olabilir. Bürokratik engellere takılan bir işi de sonuçlandırmanız mümkün. Her koşulda işinizle ilgili daha bilinir ve başarılı olmanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Şubat 2018)
İş hayatınızda bugün yeniliklere açık olacaksınız. Hayatınızı olumlu etkileyecek bazı projelere el atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Sıkı para politikalarınız bir süre daha devam edecek. Bunun rahatsızlıkları sizi fazlaca etkilememeli, karlı çıkacaksınız. Alacaklı olduğunuz kişiler, bu yakınlarda iyi niyetlerini gösterebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Dünden gelen parasal konulara ilişkin temalar bugün de devam etmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed