Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2019)
Detaylarla uğraşıp, konunun devamlı olarak çevresinde dolaşmanız kendinize güvenememenizdendir. Birlikte olduğunuz kimselerin düşüncelerini dinlemeniz sizin için doğru bir yaklaşım olabilir. Yaşlı kimselerle iyi anlaşabilmenize uygun bir gündesiniz. Onlarla ilgili olumlu gelişmeler olabilir ya da onlardan olan isteklerinizi kabul ettirebilirsiniz. Önemli kararlar alabilir, herşeyden yeni bir fikir çıkartabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Temmuz 2019)
Daha gerçekçi olmaya ve işleri zora sokmamaya dikkat ederseniz olanaklarınızı iyi değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz. Herkese bir şans verilmesi gerektiğini unutmayın ve iyi bir dinleyici ve araştırmacı olun. Bugün gireceğiniz ortamda iş ilişkilerinizle ilgili olarak işe yarar dedikodular duyabilirsiniz. Bazı şeyler için daha bir kaç gün beklemeniz gerekebilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2019)
Kartınız Adam... Gizemli dünyanın içine girmiş gibisiniz. Bilinmeyene fazla ilgi duyarak hem kendinizi hem başkalarını sıkıyorsunuz. Bu durumu bir hayli abarttınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2019)
Yeniay ile birlikte hızlı giden temponuzu dinginleştirecek, koştururken ihmal ettiğiniz kendinize zaman ayırmanızı sağlayacak fırsatlar çıkabilir karşınıza. Zamanla yarışmayı bırakıp içsel gelişiminize şans tanıyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2019)
Kendi isteklerinize odaklı zamanlar yaşıyorsunuz. Yaratıcılığınızı geliştirmek ve somut işler çıkarmak açısından biraz sorumluluk almanız gerekebilir. Aynı zamanda duygusal ilişkilerde ifade edilemeyen durumlar söz konusu. Biraz gevşemeli, bu günleri daha rahat geçirmelisiniz. Neyse ki sosyal açıdan sizi canlı tutan arkadaşlıklar yaşamaktasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Temmuz 2019)
Yaşanan birçok sorunun sizinle hiçbir ilgisi yok. Her konuyu çözmek zorunda olmadığınızı anlamanızda yarar var. İşyerinizde olan adaletsizliklere karşı tepki duymanız, sizi riskli davranışlara yöneltmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2019)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Temmuz 2019)
Parasal ortaklıklar ve yatırımlar için pek rahat bir günde değilsiniz. Yaptığınız harcamaları ya da insanlara verdiğiniz borçları artık daha da yakından takip etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Temmuz 2019)
Aşk konusundaki kıskançlıklara dikkat edin, dostunuzla düşmanınızı ayırmanızın zamanı geldi de geçiyor bile. Yatırım konusunda ani kararlar vermekten kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed