Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
Önemsediğiniz alanlarda size destek olmak isteyen kişiler olabilir. Teklifleri geri çevirmemelisiniz. Zira bu kişiler, gerçekten başarılı olup olmayacağınızı görmek istiyor olabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
Kafanızın karışmasına, yeni değerlendirmeler içine girmenize neden olan gelişmeler var. Ani yargılamalar ve kararlar risk taşıyabilir. Kendinden emin yaklaşımlar, zor oluşturulmuş arkadaşlıkların zedelenmemesini sağlayacak. Sosyalliğinizi genişletme niyetiniz, sizi birden çok alanın ilgilisi yapıyor. Bir kısmının, içine girmeden de sizin tarzınız olmadığını görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
AŞK: Arkadaşlık ilişkilerinizde iyi olmanıza rağmen aşkınıza karşı kırıcı olabilirsiniz. Karşı cins sizi kibirli gibi görüyor. Sürekli kendinizden söz etmemelisiniz. PARA: Gözünüz pek ve cesaretlisiniz. Atılımlarınızı hırsla yaparsanız mali yönden hızlı çöküşler yaşayabilirsiniz. Hırsınıza yenik düşmeyin. SAĞLIK: Gözünüz veya kulağınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu stresten kaynaklanıyor. Her duyduğunuza çok çabuk inanıp yas tutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
Hobinize zaman ayırmak, varsa çocuğunuzla vakit geçirmek, keyif alacağınız işlere yönelmek bugünü daha huzurlu geçirmenize sebep olacak. Ayrıca riskli olan şeyler ve standart dışı ak-siyonlar da ilginizi çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
Bugün üstleriniz ve işe dair sorumluluklarınıza odaklısınız. Önemli ve acil işlerinizi öğlene kadar tamamlamanızda fayda var. Ay'ın boşluğa girmesiyle planlarınızda gecikmeler oluşabilir. Sonuç almak zorlaşabilir. Gün içinde anne ve anneliğe dair konular öne çıkabilir. Bu durumlarla ilgili konuşmaları akşam vakti yapmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
İş konusunda kendinize yüklenebileceğiniz bir gündesiniz. Düzenleme kabiliyetinizi ön plana çıkarabileceğiniz işlerde başarılı olabileceğiniz görülüyor. Bu arada İkili ilişkilerdeki yanlış anlamalar can sıkıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
Maddi sorunlarınızı ortadan kaldırmanın rahatlığı içindesiniz. Maddi sorunlarınızı yoluna girdiği bu günlerde karlı yatırımlara yönelebilirsiniz. Yatırım kararlarınızda bazı bilgili kimselerden yardım alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
İş yaşamındaki değişiklikler kafanızı kurcalıyor; günlük düzeninizi gözden geçirmelisiniz. Aşırı hayalcilik kendinizi gereksizce feda etmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed