Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Bugün aşk ve iş hayatınızda iyi haber ve gelişmeler olabilir. Sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey büyük beğeni kazanabilir. Eğer işi hafife almaz da üzerine giderseniz ilerde çok önemli olabilecek bazı gelişmeler başlayabilir. Eğer siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz kişiye daha yakın ilgi göstermeniz gerekir. Hangi cinsiyetten olursanız olun ev ya da eşinizle ilgili bir konuda yanlış bir karar vererek zor durumda kalabilirsiniz. Ortaya çıkacak olan kriz durumlarında pasif kalırsanız beceriksiz durumuna düşebilirsiniz. Kendinizi fiziksel olarak güçlü bile hissetseniz bile belli bir performans kaybınız var ve çevreniz bunu farkediyor. Biran önce silkinip kendinize gelmeniz ve işlerinize gereken özeni göstermeniz gerekmekte.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ekim 2019)
İdealist fikirlerinizle dikkat çekebileceğiniz görülüyor. Arkadaşlarınızla aranızda fikir uyuşmazlığından kaynaklanan tartışmalar çıkabilir. Daha dazla değer görmek ve saygınlık duymak isterken süreklilik taşıyan ilişkilerinize zarar vermeniz sözkonusu. Fazlasıyla esnek olmanız sizin çıkarınıza olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
AŞK: Sevdiğiniz kişi ile aranızdatatsızlıklar olsa da gün içindetatlıya bağlayacaksınız. Onunlayeniden flört dönemi içinegirdiniz. Tabi bu olumsuzluklarbirlikteliğinizin tuzu biberi sayılır.PARA: İş konusunda dikkatliolmalısınız aksi halde haklarınız elinizdenalınabilir. Öfke yerine sükuneti tercih edin.SAĞLIK: Aile içindeki kaosları sırf sizçözemezsiniz. O halde birlikte oturun, çözüm yolubulun ki geceleri rahat uyuyabilesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Yaptığınız yatırımların doğal sonucu olarak yaptığınız borçları ödeyecek parayı kazanacağınız anlar geldi. Sevgiliniz bu aralar sıra dışı fikir ve hareketler içinde olsa da siz her zaman yere sağlam basmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
İlişkileriniz ve ortaklıklarınız sizi canlı koşullar içine çekiyor. Yeni öneriler beklediğiniz bu dönem koşullar bir miktar belirsizlik taşımakta. Önemli adımların öncesinde gelişmeleri yönetmekte zorluklar yaşanabilir. Yeni ortaklıklara ilerlediğiniz bu dönem maddi açıdan da temkinli olmalısınız. Ortaklı konuların getirdiği beklemeleri can sıkıcı bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ekim 2019)
İş konulu yolculuklarınız var. Bu görüşmelerde iletişim yeteneğiniz size çok şeyler sağlayabilir. Bir problemde hiç gerekli görmediğiniz bir işbirliği, size aklınıza getiremeyeceğiniz avantajlar kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Maddi olarak kendinizi rahat etkiler altında hissedeceğiniz ve üzerinde fazla düşünmeden harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle kişisel zevklerinizi tatmine yönelik harcamalar yapabileceksiniz. Katılacağınız çeşitli aktiviteler ve etkinliklerde sizin için bazı harcamalara neden olabilecektir. Bu anlamda dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Bugün yeni tekliflerle yada fikirlerle karşılaşabilirsiniz ancak bu konularda detayları gözden kaçırmamalısınız. Girişimlerinizi ertelemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed