Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Sosyal hayatınızı veya iş yaşamınızı ilgilendiren bir olay sürpriz şekilde olumlu gelişebilir. Plan ve programlarınızın desteklenmesi ya da onaylanması size kendinizi iyi hissettirebilir(veya hissettirdi).
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Yakın bir zamanda müthiş sevineceğiniz mutlu bir haberiniz olacak. Bu haberle hayal olarak gördüğünüz bazı umutlarınızı ciddi, ciddi düşünmeye başlayacaksınız. Bütün kül yutmaz iddialarınıza karşın kolay inanan bir yanınız var. Günün ilerleyen saatlerinde yapılan bir şakayı ciddi sanarak bir iki saat tırnaklarınızı yiyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Bugün insanlara dışa dönük ve güleryüzlü davranacaksınız. Ancak bu durumunuzu kıskananlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Bugün, işinizle ilgili yeni yapılanmalar söz konusu olacak. Özellikle ısrarcı davranmalısınız. Değişkenlik size zaman kaybettirebilir. Eleştirici yönlerinizi karşı tarafa yansıtmayın. Fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bir gün. Aşkla ilgili soğukluğunuz size bunalıma sürükleyip yalnızlaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Kafanızı kurcalayan konular sürmekte. Sorunlarınızla yüzleşmek ve kabullenme içinde olmak olayların içinden çıkabileceğinizi gösteriyor. Hazırlık içinde olmalı planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Başkalarına hizmet ve yardım edebileceğiniz işlerde gönüllü olmaya bakmalısınız. Hafta sonunda sizi keyiflendiren pek çok yeni konu gündemde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Mesleki alanda kendinizi mümkün olduğunca güvende ve sağlamda hissetmek istiyorsunuz. Bugün iş yerinizde sizin sorumluluğunuzda olmayan işlere de koşarak amirlerinizin gözüne girmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Oluşmuş ve süregelen olumsuzluklardan sonra tersliklerden ve yolunda gitmeyen işlerden arınacaksınız. Meslek yaşantınızda kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışın. Başarının keyfini çıkartabilirsiniz ama eğer kendinizi başarılı hissetmiyorsanız moralinizi sağlam tutun yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Hesabını bildiğiniz için, sıkışık durumlarda kendinize yettiğiniz gibi, dostlarınızın da dayanağı olabiliyorsunuz. Ertelemek zorunda kaldığınız bazı harcamalarınızı bugün gerçekleştirebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Çevrenizdeki insanların özel sorunları ile ilgilemek hoşunuza gidiyor. Ancak bu konuda dikkatli olmazsanız, size göre doğru olan ama onlara yanlış gelen kararlar aldırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed