Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Duygusal ilişkileriniz akışkan sayılmaz fakat cinsiyetinize göre ilişkiler bir iki gün farkla değişebilir. Erkekseniz kadınlar konusunda gelecek ayın ayın dördüıne kadar normal, dördünden itibaren daha iyisiniz. Kadınsanız, erkekler konusunda ayın 16'sından sonra sıkıntılısınız. Bu tarihten sonra erkeklerden bazı terslikler gelebilir
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Sizin için epeyce önem taşıyan bir konu, siz kurcalamaktan çekindikçe istemediğiniz boyutlarda biçimleniyor. Bu konuda yapabileceğiniz çok şey var, ama siz tersine inanmak istiyorsunuz. Uzun zamandır yaşadığınız özlem bugünlerde sona erebilir. Bu kavuşmayla birlikte gelen yeni yaşam önerileri, yerinde ve gerçekçi değerlendirmeleri gerektirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Kartınız Kutsallık... Karşı cinse bir hayli sevgi ve saygı besliyorsunuz. Aslında saygı sizin özünüzde var. Ancak bunu anlayan çok sayıda insan olmayabilir. Farkındalık yaratıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Katılacağınız sosyal organizasyonlarda arzuladığınız samimiyeti bulamayabilirsiniz. Resmi konuşmalar ve yüzeysel sohbetler keyfinizi kaçırabilir. Formalite icabı dahil olduğunuz bir plansa en azından kısa kesmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Ay burcunuzda size ilgi göreceğiniz ve başkalarının dikkatini çekeceğiniz şartlar getiriyor. Hayattan keyif aldığınız bu süreçte sosyal ilişkiler ve ortaklıklar gündeminizde önemli bir yer tutacak. Maddi durumunuzla ilgili kaygılarınıza yönelmek, eldeki bütçeyi sağlam kılmak adına daha özenli olmakta yarar var. İş hayatında artan iyimserliği korumak ancak dikkatli adımlar atmak gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Eylül 2020)
İş yaşamınızda yeni bazı girişimler yapabileceğiniz bir gündesiniz ve son derece hızlı hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Bir konuya konsantre olmakta zorluk çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2020)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Gelecekten çok umutlu oluşunuz, sağlam nedenlere dayanıyor. Kazancınızın birçok insana oranla daha tatmin edici olması, daha fazlasını hak ettiğiniz gerçeğini yok etmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Genel değerlendirmelerinize duyulan güveni, özel konulardaki bazı yorumlarınızla azaltabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed