Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bugünlerde işlerinizin yoğunluğu zihninizin daha fazla çalışmasına ve bir konuya birden fazla çözüm bulmanıza yardımcı olabilir. Üzerinize bina sorumluluklar sizleri hem bedensel hem de zihinsel anlamda yorabilir. Ancak bunlara pratik çözümler bularak daha kolay halledebilir ve işinizi daha kısa bir sürede bitirebilirsiniz. Zaten sizler de iyi bilirsiniz ki en iyi şeyler en büyük zorluklardan sonra gelendir. Bu nedenle sorumluluklarınız sizi yıldırmasın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mart 2018)
Başladığınız bir işin tamamlanması gerekiyor. Ama sorumluluk dağıttığınız insanların, dolayısıyla da sizin ortak hatalarınızdan iş misina gibi karışmış durumda. Haftaya yine bu sıkıntıyla başlıyorsunuz. İsteksiz davranıp yanaşmadığınız bir konu yeniden üzerinize gelecek. Biraz kararsızlık geçirseniz de, konudan yine uzak kalacak gibi görünüyorsunuz. Çok yakınız birinin gönül işleriyle müdahale biçiminde alakalısınız. Ama ilgilenmiyor gibi görünmeye çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Duygusal açıdan sizi pek tatmin etmeyen bir süreçle olsanız da iş anlamında kârlı çıkan siz olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Geçmişteki kayıplarınızı düşünmeden önünüze yeni hedefler koyup tekrar eski güçlü günlerinize dönüş yapabilirsiniz. Serinkanlı olursanız çevrenizden de destek görebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye de zaman ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Eğitim ve akademik araştırmalarla ilgili konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Araştırmalarınızı sonuçlandırma açısından daha rahat edeceğiniz enerjiler var. Ayrıca çevrenizdeki kişilerle daha çok iletişim kurmakta size iyi gelebilir. Bu sohbetler sırasında ilerde faydasını göreceğiniz görüş ve yöntemlerden konu açılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mart 2018)
Günlük işlerinizde arkadaşlarınızın ve birlikte çalıştığınız kimselerindesteğinden faydalanabileceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlara eğilebilir, vücudunuza gerekli özeni gösterebilirsiniz. Güvenliğinizle ilgili problemler veevhamlar yaşayabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mart 2018)
Yeni kurtulduğunuz para tartışmalarının etkileri bir süre daha sürecek.Kazancınızı, geçiminizi sağlamanın dışında kendinizi geliştirmeniz için de arttırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bugünlerde iş yaşamınızda yeni oluşumlara açık olmalısınız. Tutucu davranışlar olası fırsatları tepebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed