Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Diğerlerine yaptığınız iyilik ve yardımların karşılığını görebilir ya da bu sayede eleştiri ve şikayetlerden kurtulabilirsiniz. Daha planlı ve disiplinli olmanız gerekiyor. İsteksizlik veya girişimde bulunmamak sizi pek çok alanda yavaşlatıyor ya da engelliyor olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Bir olayın sonucu hakkında girdiğiniz bahsi kazanacaksınız. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyecek, ama memnun döneceksiniz. Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanacak. Siz bu mutlu olayın sonunu pek o kadar hayırlı görmediğiniz için, bu mutluluğu nezaketten paylaşacaksınız. Akşam bir davet alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Yakın dostlarınız sadece gerçekleri görmeniz için uğraş veriyor. Mali yatırımınız bir hayli gecikmiş.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
İş ve eğlenceyi bir arada götürenler için şanslı bir dönem başlıyor. Yaptığınız yatırımın sonucunda oluşan borçlarınızı kapatacak parayı kazanacağınız günler yaklaşıyor. Aşk hayatınız aniden renkleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
İçinde bulunduğunuz gruplar sizi son derece canlı kılıyor. İlgilendiğiniz etkinliklerin getireceği verimli sonuçlardan memnunluk duymaktasınız. Ancak gün ortasından sonra planlarınız zorunlu olarak değişecek. Pek destek alamayacağınız bu zamanları olumlu değerlendirmeye çalışmalısınız. Pek çok şeyi geri planda bıraktığınız bu dönem aceleci olmamanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Yakın bir zamanda çok daha iradi iş olanakları yaratabileceksiniz. Çok yetersiz bulduğunuz birinin iş kaynağınız konumunda olması ciddi bir sorun. Bu yetersizlik tarafından yönlendirilmekten sıkıntı duyuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Sevgilinizle ilgili olayları fazla büyütüyorsunuz. İlişkinizi çok fazla zorlamayın. İsteklerinizi anlatmakta güçlük çekebilir ve hiç beklemediğiniz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.Karşınıza çıkacak iş fırsatlarını değerlendirmek için hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Çok paylaşmacı özelliğinizi, istismara kapalı kişiliğinizle güven altında tutabiliyorsunuz. Etrafınızdaki bazı para, insan ilişkileri size hoş gelmiyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Bugün önemli konularda tarzınızı kontrol altına almalısınız. Sağlığınıza dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed