Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Sosyal statünüzde düşüş olması riskiyle karşı karşıya kaldığınızı hissediyorsunuz ve bu karamsar düşünce de ilişkilerinizde elinizi kolunuzu bağlıyor. Tutulup kalmak yerine düşünerek hareket etmeyi ve bu şekilde davranışlarınızı örnek hale getirmeyi denerseniz, belki de kaybettiğinizi düşündüğünüz itibarınızın ellerinizden kayıp gitmediğini fark edeceksiniz. Her zaman güvenilir bir dost olduğunuz ve karşınızda aynı konuma koyduğunuz arkadaşlarınız, sizden o kadar da kolay vazgeçmeyeceklerdir. Siz dedikodulara, söylentilere fazla kulak asmayın ve iyi olduğunu herkesin kabul ettiği kalbinizden konuşmaya devam etmelisiniz. Alışveriş yapmanın, duyarsızca ve umarsızca para harcamanı zamanı değil.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Vereceğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güvendiğinizi söylüyorsunuz, ama şans da sizin yanınızdan hiç ayrılmıyor. Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek. Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün, gece geç saatlere kadar sürebilir. Birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını belli edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Aşk veya iş ilişkilerinizde fevri olmaktan kaçının. İnsanlarla olan iyi ilişkileriniz bir anda bozulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Tamamlamanız gereken işler biraz hız gerektiriyor. Bu zaten üzerinizde bir baskı oluşturuyor. Bir de yakın çevrenizin her şeyi bilen ve sürekli tavsiyelerde bulunan tavrı bu baskıyı iyice artırıyor. Ilımlı hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2021)
İş hayatında önemli bir döneme girdiniz. Kendinizi yetenekleriniz üzerinden geliştirmek konusunda ciddi testler içindesiniz. Bir yandan da üstlerle ilişkilerde yapıcı bir süreç. Başarılarınızın görünür olması adına beklentilerinizi zamana yaymanızda yarar var. Aile ve anneyle ilgili temalara daha fazla yer vermeniz ve sorumluluk almanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Meslek yaşantınızda bir takım zorluklarla karlaşabileceğiniz bir gün. Bugün anlayışsızlıklarla karşılaşarak kendinizi dışlanmış gibi hissedebilirsiniz. Kendinizi ruhsal açıdan baskılanmış hissedebileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2021)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Para konularında iradeniz biraz gevşekçe. Bundan huzursuzsunuz ve mutlaka tutmanız gereken kararlar alacaksınız. Son günlerdeki ödemeleriniz sizi çok bunaltmışa benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Bugün çevrenizdeki insanlara karşı fazla eleştirel yaklaşmaktan kaçınmalı ve iletişimlerinizde esnek davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed