Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Bugün üzerinde çalıştığınız bazı işler sandığınız gibi ilerlemeyip ters gidebilirler. Bir an bile dikkatinizi bu projenin dışındaki konulara vermeyin. Konsantrasyonunuzu bozmazsanız, işin altından başarıyla kalkabilirsiniz. Önemli konumlara gelmenizin söz konusu olması mümkündür. Arkadaşlarınızdan gelecek teklifler sizi kararsızlığa itebilir. Uzakta yaşayan ve sevdiğiniz kimselerden sizi şaşırtan ve sevindiren haberler alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Çevrenizde gelişen olaylar sizi çok etkileyecek. Bir iş organizasyonunun başında olacaksınız. Bu size moral ve öz güven verecek. Dışarıya karşı ne kadar dengeli davranışlar sergilemeye çalışsanız da iç dünyanızdaki karışıklık devam edecek. Ailenizle aranızda süregelen sorunları halletmek için fırsat bulabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Sevdiğiniz kişi bugün ruhunuza ilham vererek insani duygularınızı harekete geçiriyor. Sanki ayaklarınız yerden kesilmiş gibi çok mutlusunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Çevre ilişkilerine kapalısınız. Herkesi eleştireceğiniz bir günde bulunuyorsunuz. Aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Bugün seyahat planları yapmanız için fırsatlar çıkacak. Geleceğe yönelik yatırımlarınız yarım kalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Çekiciliğiniz artıyor. Duygu ve düşüncelerinizi dile getirirken oldukça heyecanlı ve iddialı olabilirsiniz. Ancak bu durum bazen sizi sıkıntılı durumlara düşürebilir. Özellikle işe ve paraya dair konularda biraz daha ölçülü olmanızda fayda var. Ayrıca şans oyunlarından veya yüksek riskli yatırım araçlarından uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir. İş hayatınızı, size beklediğinizden daha çok omuz veren bir arkadaşınızın desteğiyle hızla yoluna koyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Bir süre daha sıkıntı çekmeden idare edebilirsiniz. Bir zamanlar önemsemeden kenara ayırdığınız küçük birikiminiz, bu süreci zorlanmadan atlatmanıza yardımcı oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Temmuz 2018)
Çok hareketli ve bir miktar mücadele gerektiren bir gündesiniz. Planlı ve dikkatli olmalısınız. Yapacağınız yoğun iletişim içinde aksaklıklar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed