Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Yakın çevre iletişimlerinizin aktif olduğu önemli bir gün. Beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Eğitim hayatınız ve seyahatlerinizi ilgilendiren konularda önemli planlar oluşabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Eskiden beri tanıdığınız ama yeni samimi olduğunuz bir grup arkadaşınız, sizi de dahil etmek istedikleri projeler geliştiriyorlar. Bugünlerde bu düşüncelerini sizinle paylaşabilirler. Yeni fikirlere açık olmanız size yarar sağlayabilir. Çevrenizdeki herkesi düşünürken kendinizi biraz fazla erteliyorsunuz. Gözden kaçırdığınız bazı şeylerin, kıymetini göremeyebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
AŞK: Bugünlerde partnerinizlesevgi ve nefreti aynı andayaşayabilirsiniz. Güçlü duyguseline kapılarak adımlarınızıhatalı atıyorsunuz. Sevginizi butür düşüncelerle yok etmeyecekkadar akıllı olmalısınız.PARA: Her ne olursa olsun sizleri hiç kimseişinizden alıkoyamaz. Çok çalışkan ve üretkenoluşunuz başkalarına da fayda sağlıyor.SAĞLIK: İçinizden sürekli ağlamak geliyor veendişe duygularınız gün içinde kabarıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Hareket halinde olmak, eğlenceli ve dinamik bir şekilde zaman geçirmek isteğiniz yoğun olacak bugün. Özellikle akşam saatleri zamanın nasıl aktığını anlamayacak şekilde coşkulu geçebilir. Planlarınıza dostları da katın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Yakın çevrede artan bir hareket ve iletişim var. Alacağınız haberlerle harekete geçebilirsiniz. Zira eğitim hayatınıza yönelik değişikliler yapmaktasınız. Zihinsel çalışmalarda ise başarı sizinle beraber. Duygu ve düşüncelerinizi ortaya koymakta başarılısınız. Komşularla olan ilişkiler yanında, kısa yolculukların sıklaşabileceği bu günü verimli geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Aralık 2017)
İş hayatınızda başarılı bir gün sizi bekliyor. Azminiz ve disiplinli çalışmanız sayesinde bugün birçok zor işi başaracaksınız. Amirlerinizden ve iş arkadaşlarınızdan avgüler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Artık günü kurtarmaya çalışmaktan daha fazlasını yapmalısınız. Bugünlerde elinize yüklü bir para geçebilir, bu parayı doğru değerlendirmelere yöneltme çabalarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Kendinizi ve düşünceleriniz anlatmakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Alacağınız kararlar konusunda çok dikkatli olmalısınız,mantık hataları yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed