Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Sanatsal ve yaratıcı özellikleriniz, duygusal ve romantik yönünüz ve de kendinizi ifade biçiminizle göz dolduracağınız bir gündesiniz. Çevrenizdeki kişileri belli konularda ikna edemiyorsanız, tek nedeni denememenizdir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Kazanmayı çok seviyorsunuz ve ideallerinizi gerçekleştirmek için her türlü fedakarlığı yapıyorsunuz. Çoğu kez de yaptığınız fedakarlıkların karşılığını alıyorsunuz. Yalnız aşk ilişkisinde bugünlerde kendinizi şanslı görseniz de birlikte olduğunuz insanın sizinle ilgili şikayetleri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Rüyalarınız gerçeğe dönüşüyor. Size fayda sağlayan dostlarınız sayesinde karşı cinsle tanışma fırsatı yakalayarak güçlü bir aşk bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Dostlarınızla bir arada olmak için uygun bir gün. Bazı eski arkadaşlarınızı aramalısınız. Maddi sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmalısınız. Entelektüel ortamları tercih edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sailesiyle aranızda oluşan olumsuzlukları ortadan kaldırmak size düşüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2019)
İş ortamında sizi yoran ve hizmet etmeye zorlayan pek çok konu var. Eldeki işleri tamamlamak, detaylı konulara ayrı bir özen göstermek gerekebilir. Yine bu dönem ilişkilerde yaşadığınız karşıtlıklar sorunlarınız çözmek konusunda size baskı yapmakta. İlerleyen saatlerde olayların seyri hızlanabilir. Daha fazla uzlaşı aramalısınız. Aynı zamanda ani sürprizlere hazır olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız. İş hayatınızda küçük gönül oyunlarından vazgeçin. Övüp durduğunuz insanlar bunun iş becerilerinden kaynaklandığı yanılgısı içerisindeler. Sizi standardınızı arttırabilecek bir iş teklifi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Karşı cinsle olan ilişkileriniz sizi zorluyor. Beraberliğinizde her şeyin kendi arzuladığınız gibi olmasına çalışırken kontrol edemediğiniz olaylar yüzünden beklenmedik sorunlar çıkabilir. Bu kadar sahiplenici davranmak yerine olayları biraz da akışa bırakmayı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Önümüzdeki günler içinde para konularıyla ilgili pişmanlıklara ve eleştirilere hazırlıklı olun. Bu konularda duygusallığa fazlaca açık bir dönemdesiniz. Alınganlıklar sizi kolayca kırıp dökücü yapabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Fazla karışmamanız gereken bir konuya fazla eğiliyorsunuz. İyi niyetiniz, konuya dışardan, bir yabancı gözüyle bakabilmenizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed