Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Eylül 2019)
Duygusal ve romantik tutumlarınız bu konuda sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Evliyseniz, ailenize karşı olan tutumlarınızda olumlu değişiklikler görülebilir. Enerji ve isteklerinizi onlar üzerinde yoğunlaştırmanız, kısa zamanda olumlu sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Siz bir erkekseniz bugün kadınların umursamaz davranışlarıyla karşılaşmanız olasıdır. Özellikle birlikte olduğunuz kadının sizi önemsemez tavırları olabilir. İhmal edildiğinizi hatta sudan şeyler için atlatıldığınızı düşünebilirsiniz. Karşı tarafın ailesi sorun olabilir. Ayrıca süregelen ilişkilerinizde mutlu bir gündesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Eylül 2019)
Kafanıza taktığınız bir konuyu kolay kolay unutmuyorsunuz. Bugün basit, gereksiz gördüğünüz tartışmalara ilgili davranmalısınız. Bu tartışmaların sizinle alakalı taraflarını göreceksiniz. Aile içindeki bir gerginliğin çok sevindirici bir şekilde sonuçlanması sizi mutlu ediyor. Gelecekle ilgili umutlarınız ivme kazanmış gibi. İnatçı bir tarafınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Eylül 2019)
Başkalarının kusurlarını uluorta dökmek yerine saklamayı tercih edin. Yarın bu durum size dönebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Eylül 2019)
Son zamanlarda bir takım dünya nimetlerinden uzak durarak kendinize inzivaya çekilir bir hayat modeli yaratmışsınız. Bu tavrınızdan vazgeçin. Sevdiğiniz insanların manevi desteğiyle güzel günler yakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Eylül 2019)
Bugün daha planlı olacak önceliklerinizi değiştireceksiniz. Evde yapılması gereken işlere tadilat gerektiren uğraşlar eklenebilir. Bir yandan da artan masrafların getireceği kaygılar sizi yorabilir. Kariyerde yaşanan olumlu süreç ise moral kazandırmaya devam ediyor. Kişisel açıdan atacağınız adımların sonuçlarını ilerleyen günlerde alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Eylül 2019)
Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanabileceğiniz ve olumlu girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Olayların gelişimine hakim olmayı başaracaksınız ve gülen taraf olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Eylül 2019)
Partneriniz bazı kararları almak için acele ediyor. Onun ısrarlarına direnmeye çalışmayın. Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olabilir. Gelişigüzel teşebbüsler, düşünce ve davranışlardan sonra pişmanlık duymak istemiyorsanız, şimdiden tedbirinizi almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Eylül 2019)
Maddi konularda bazı kısıtlamaların etkisinde kalabileceğiniz bir gündesiniz. Daha çok elinizdeki imaknları olumlu olarak değerlendirmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Eylül 2019)
Gizlilik içinde onarmaya çalıştığınız, kırgınlık nedeni olan sorun, gizliliğin dışına doğru çıkıyor. Bugünlerde bazı suçlamalarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed