Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Son günlerde zamansızlıktan ihmal ettiğiniz özel uğraşlarınız, yakın bir zamanda profesyonel fırsatlar sunabilir. Ama bu konuda sürpriz bir güvensizlik de yaşayabilirsiniz. Bilincinizdeki birtakım arzular, bir dürtü şeklinde bilinçaltınıza taşınma niyeti içinde. Bu konuda pişmanlıklar duyabilir, geriye dönüş zorlukları yaşayabilirsiniz. Sağduyulu saptamalar, doğru kararları getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün her şeyden öncerisk ve macerayadüşkünlüğünüz var.Harekete geçmeden önceDününüzü kontrol edin. İkiliİlişkiler sakıncalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Özellikle aşk konusunda yeni maceralara yelken açabilirsiniz. karşınıza çıkacak cazip iş tekliflerini iyi değerlendirin. Bu, kariyeriniz açısından önemli. Sosyal yaşamınızın bir dostunuz sayesinde renekleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Burcunuzda ilerleyen Ay size etkileyici olma şansı yanında güven veriyor. Hayatınıza yeni bakış açısı katacağınız konulara gayretli yaklaşıyorsunuz. Kişiliğinizi ortaya çıkarabileceğiniz yeni adımlar ise bu dönem sizi cesaretlendirecek. Gün ortasından sonra kişisel kazançlarınızı artırmak için fırsatlar bulabilirsiniz. Maddi durumunuz sizi yeni kararlar almaya itebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İsteklerinize ulaşmak için sabırsız tutum ve davranışlar içerisinde olacağınız bir gündesiniz. Sabırsızlığınız insanlarla uyumunuzu aksatacak ve sizi aşırı tepki veren bir kişiliğe sokacak. Zihinsel olarak son derece aktifsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Maddi konularda beklentilerinizin yükseleceği ve bu beklentilere ulaşmak için çalışacağınız bir gündesiniz. Finans konusunda başarılı olabilecek etkiler altında olmanız mali yatırımlara gitmenizde etkili olacaktır. Bir süredir devam eden bir sorununuzu bugün zorlanmadan çözebilirsiniz. Yeni kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Olaylara dayanma gücünüz yüksek ve sabretmeyi biliyorsunuz. Ancak yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed