Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugünlerde kırılganlığa biraz açık duruyorsunuz. Aile içinde ve arkadaşlıklarda gergin ve aceleci tavırlardan uzak durmaya, olumlu düşüncelerle duygularınızı doğru yönlendirmeye çalışmalısınız. İlişkilerinizdeki dengeler sakin ve esnek yaklaşımların sürekliliğini gerektiriyor. Verimli yakınlaşmalar bu dengelerin korunmasına bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
YENİ başlangıçlar yapmak isteyebilir, bu yönde düşünceler geliştirebilirsiniz. Düşüncelerinizi açıklamadan önce, onları gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Paylaşımcı bir sevgiliniz var. Onun sizinsorunlarınıza gösterdiği özen,kendinizi daha iyi hissetmenize veilişkinize daha da güvenmenize yardımcıolacak. İş deneyiminiz herkesçe takdir ediliyorama yenilikleri yeterince takip etmiyorsunuz.Parasal sorunlarınızı fazla büyütmeyin
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İş ve aile konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Sahiplenici tavırlarınız her iki alanda da sorumluluklarınızın artmasına sebep olabilir. Gereksiz yükler altına girmemeye bakın. Ãœstleriniz ve çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz kuvvetleniyor. Bugünkü çalışmalarınızda bürokratik süreçlerin üstesinden kolayca gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İşinizi sevmeniz iş arkadaşlarınızı da sevmenize yetmiyor. İşyerindeki gruplaşmaların dışında kalmak bazen kendinizi hissetmenize neden oluyor. Bugün bütün bu problemlerden uzak kalarak kendinizi iyi hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Kısa süreli ilişkilere olan eğiliminiz, sizi uzun vadeli mutluluklardan alıkoyuyor. Sorumluluk almaya çalışın. İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bugün para kazanmaktan çok para harcama günü yaşayacaksınız. Bu arada kredi borçlarınızda bir artış olacak. Bu borçları ödemek konusnuda zorluk yaşamamak için tasarruflu olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Duygularınızı ifade etmekte zaman zaman zorluk yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sözlerinizde ve davranışlarınızda dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed