Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Artık üzerinize binen sorumlulukları bir kenara bırakmanın ve etraflıca düşünmenin vakti geldiğine inanabilir ve şu anda kadar yaptığınız fedakarlıkları hiç kimse görmüyormuş gibi düşünebilirsiniz. Bu noktada haklı olduğunuzu şöyle anlayabilirsiniz. Eğer yaptığınız bütün fedakârlıklara rağmen hâlâ işiniz de aynı konumda iseniz gerçekten bu durumda etraflıca düşünmeniz gereklidir. Eğer tam da düşündüğünüz gibi isem bu seferde radikal kararlar almanın vaktidir. Unutmayın İyi insanlar hiçbir zaman kaybetmez, kaybedilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2018)
Sorumluluklarınızın artması yorulmanıza neden oluyor. Rahatınız biraz kaçmış gibi. üstesinden geleceksiniz. Bu konuda herkesin size güveni tam. Bugün evinizle ilgili küçük bir problem yaşayabilirsiniz. Yakınlarınıza bağlılığınız aldığınız kararları yeniden gözden geçirmenize neden olabilir. Doğru karar aldığınızı bir kez daha herkese onaylatma ihtiyacı duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Aşk yaşamınızda hareketlilikolmasına rağmen baskılarnedeniyle mutluluğuntadına varamıyorsunuz.Kaçamaktan uzak kalın. Aksihalde evli olanların başıderde girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Maddi olarak zorlanmadığınız dönemlerde her şeye daha fazla kendinden emin bir tavırla yaklaşıyorsunuz. Aile içi dengelerde bu konu oldukça önemli. Parayı elde edebildiğiniz sürece sorun yok. Ancak, para “gücü ve başarıyı getiren araçtır” diye bir fikre inanmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Artık daha net düşünüyor. Akademik çalışmalarda yeni girişimler yapıyorsunuz. Değişik önerilere yakın durmak, farklı kişilerin getireceği fırsatları kullanmak sizin elinizde. Kültürel konularda yeni arayışlar, merak uyandıran felsefeler sizi geliştirebilir. Yeni yerler görmek konusunda da harekete geçebilirsiniz. İlişkiler ve ortaklaşa konularda daha esnek ve tarafsız olmak faydalı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2018)
Günün ilk yarısını sakin ve düşüncelerinizi kendinize saklayarak geçireceksiniz. Çevrenizi gözlemleme yeteneğiniz ve sezgileriniz oldukça olumlu olacaktır. İşinizle ilgili konuları yeniden değerlendireceksiniz ve geleceğe ilişkin kaygılar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Özellikle yeni düşünceler geliştirme şansınız olacaktır. Ancak aceleci hareket etmekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Romantik bir akşam yemeği planı, sevgilinizle aranızdaki gerginliği yumuşatabilir. Bu geceyi, birbirinizin önemini düşünmek için kullanın. Evinizle ilgili tatsız bir olay yaşayabilirsiniz. Ancak sonradan alacağınız neşeli bir haberle moraliniz yükselecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2018)
Maddi konularda sabah saatleri bazı gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok maddi konularda temkinli olmayı tercih edeceksiniz ve bütçenizi dengelemeye önem vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2018)
Bugünlerde para konularında epeyce uyanık olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed