Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Sağlığınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konuların ön planda olduğu birkaç günlük süreçtesiniz. Olgunlaşan, sonuçlanan veya sonlanan işler söz konusu olabilir veya beklediğiniz cevap ya da haberler ortaya çıkabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2019)
Yoluna koyduğunuz işler, dingin bir hafta geçirmenizi sağlayacak. Bugün gitmeyi düşünmediğiniz bir yere ısrarla davet edilebilirsiniz. Hiç ummadığınız şekilde hoş ve verimli bir ziyaret olabilir. Tutucu olduğunuz durumlar var. Sanki elinizde değilmiş gibi davranıyorsunuz. Oysa dün sırf bu yüzden yaşadığınız yanılgı hala aklınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Kibirli davranıyorsunuz. Bu tutum içine girme sebebiniz ise partnerinizle yaşamış olduğunuz olumsuzluklar. Ancak çevrenizde ki insanlara böyle davranmanız çok yanlış. Tutumunuza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Çalıştığınız iş yerinde bazı görev değişiklikleri ve operasyonlar olabilir. Buna hazırlıklı olun. Kredi talebinde bulunurken ekonomik şartları göz önünde bulundurun. Sevdiğinizle beraber kısa bir seyahate çıkın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Harekete geçmek istediğiniz konuların üzerinden geçerken ani kararlar vermekten sakının. Henüz netleşmemiş düşüncelerin hayata geçmesi zor olacaktır. Daha çok başkalarının ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar ve fedakarlıklar yapılması gereken bir gün olacak. Kendinizi ve ruh sağlığınızı zorlayacak endişelerden uzak durmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2019)
İş yaşamınızda, kendinizi göstermeye uğraştığınız konuda bugün son fırsatınızla karşılaşabilirsiniz. Bazı değerlendirmelerde danışacağınız kişilerin, deneyimleri kadar amaçlarından da emin olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Sevgilinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemenizde fayda var. Hoş gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Başarınız, tecrübe ve kabiliyetlerinizi daha verimli alanlara yöneltebilmenize bağlı, cesur adımlarla değişiklik peşinde koşun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2019)
Para konularında iradeniz biraz gevşekçe. Bundan huzursuzsunuz ve mutlaka tutmanız gereken kararlar alacaksınız. Son günlerdeki ödemeleriniz sizi çok bunaltmışa benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2019)
Belirlenmiş kazanımlarla katıldığınız bir oluşumda, yeni kazanç saptamaları karşılıklı sıkıntılar yaratabilir. Bunu gerektiren yeni koşulları kabullenmekte biraz zorlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed