Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Bugün ortak çalışmalar ve sosyal hayatta alacağınız başarılar sizi son derece keyiflendirecek. Çevrede konuşulan ve başarılarından söz edilen popüler bir kişi olabilirsiniz. Bu durum içinizdeki sıkıntıları da atmanıza sebep olacaktır. Aşk hayatınızda da sizi sevindiren gelişmeler olacaktır. Uzun süredir istediğiniz bir beraberliği gerçekleştirebilir, nişan veya evilikle sonuçlanması gereken birliktelikleri de sonuca götürebilirsiniz fakat yeni kurulabilecek ilişkilerde dikkat etmelisiniz. Bu ilişkiler sizin için aldatıcı olabilir. Yeni kişiler duygusal bir görünüm sergilemekle birlikte menfaat veya sadece fiziksel istifade için yaklaşıyor olabilirler. Bunun dışında duygusal ilişkilerinizde yanlış kararlar almaya da eğilimlisiniz. Bir ilişkinizi gereksiz yere bitirebilir ya da yanlış değerlerıdirebilirsiniz. Memnun olmadığınız durumların değerlendirmesini sonraya bırakmanız daha akıllıca olur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Bugün gezegenlerin olumsuz etkileriyle kendinizi sinirli ve gergin hissedeceksiniz. İnatçı tavırlar sergileyebilir ve yakın çevrenizdeki insanlarla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Özellikle öğleden sonra bir aile dostunuzla sert bir tartışmaya girebilirsiniz. Bu tartışma sonucunda bazı konulardaki görüşlerinizi değiştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2021)
AŞK: Partnerinizlearanızdaki sorunlar siziyormuş ve her şeydenvazgeçirmiş görünüyor.Ancak merak etmeyin bubıkkınlık günleri bitecek.PARA: Hukuksal işlerinizartabilir. Yolunuz devlet dairelerinedüşebilir. Para konusunda şansınız açık.SAĞLIK: Enerjiniz yerinde. Yoğunluktanpek şikayetçi de değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Yurt dışına çıkma veya yaşam standartlarınızı değiştirme niyetiniz varsa bu günlerde karşınıza fırsatlar çıkacak. Ailenize olan sevginizi göstermelisiniz. Maddi sıkıntınız, bir arkadaşınız için yapacağınız harcamayla bugün daha çok hissedilecek. Ancak sağladığınız yardımla çevrenizde farkedileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Her açıdan temkinli ve sabırlı olmanız gerekecek. Ortaklıklarda yaşanan ani yenilenmeler sizi ve beklentilerini olumsuz etkileyebilir. Bu günlerde olayları daha çok oobjektif bir gözle izlemenizde yarar var. Yeni önerilerin ne kadar kabul edilir olacağı üzerinde durmalısınız. Ani gelişmelerin sizi etkilemesine izin vermek yerine, daha yapıcı öneriler ortaya koymalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Uyuşukluk ve tez canlılığı birlikte barındıran karakterinizin en fazla kafa karıştırdığı alan burası. Alt kademenin bir sorunu yok, ama üst kademe ne tür bir çalışan olduğunuzu anlamak istiyor. Ãœstün yetenekleriniz olmasa sizinle ilgili yazı turaatacaklar neredeyse. İş güç sahibi insanlar sizinle ilgili tartışıp birbirlerine küsmeye mecbur değil, bilesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Yapay bazı sorumluluklarınız sizi zorluyor. Yakın bir zamanda sevineceğiniz bir para haberiniz olabilir. Biraz daha idareli olmayı, kenara bir şeyler koymayı becerebilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Nisan 2021)
Size karşı oluşan duygusal bir birikim var. İyi niyetli değil ve önünü kesme şansınızı kaybetmiş görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed