Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Kıskanç olmayın, aşk konularında kıskançlıktan kaçının. Kontrolu elde tutmak istiyorsunuz ama inadına ilişkilerinizde sert ve katı kurallar, yöntemler uyguluyorsunuz. Onunla ille de kabul edilme zorlanması içindesiniz ve bu nedenle de uykularınız kaçıyor. Düşünce ve davranışlarınızda ani ve kesin değişiklikler olacaktır. yani demek istediğim kendi içinizdeki ikilemlerin getirdiği zıtlaşmalar. Anında ya da hızlı karar vermeniz gerektiğinde kendinize beş dakikalık bir zaman tanıyın. Kendinizi ifade zorluğu hissettiğinizde tartışmalardan kaçının.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Bugünlerde daha kararlı ve eli çabuk olmanız gerekiyor. Geleceğe ertelediğiniz çözümler sizin kadar sabırlı olmayabilir. Bu günler içinde sizi sosyal konularda atağa kaldıracak bazı haberleriniz var. Çevrenizdeki sıra dışı diye tanımlanan birtakım ilişkiler size yapmacık geliyor. Ama bunlardan birine duyduğunuz ilgiyi de saklamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Aşkta aradığınız huzuru er geç yakalayacaksınız ama ilk önce kendi içinde değişim yapmayı öğrenmelisiniz. Hatalar onu uzaklaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Keyif alacağınız seyahatler, arkadaşlarlabir arada yapacağınızetkinlikler, mantık ve zeka kullanarakyapacağınız hobiler, aşk veromantizm konuları için, çocuğunuzlageçireceğiniz eğlencelisaatler için elverişli bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Pek çok konuda olumlu değişiklikler öne çıkıyor. Kendinize yeni hedefler belirlemek üzere planlar yapmaktasınız. Geleceğe yönelik ümitlerinizi yenilemek üzere harekete geçeceksiniz. Grup çalışmalarında ise sizi destekleyen şartlar ise olumlu sonuçlar getirecektir. Yeni arkadaşlıklar yanında, sosyal açıdan güçlü kişilerle bir araya gelmeniz söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanız hiç gerekmiyor. Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo, her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Yakın çevrenizden biri, kim olduğunuz ve nasıl biri olduğunuz hakkında bilgi toplamaya çalışıyor. Eğer ona tatlı şeyler söyleyemiyorsanız, hiçbir şey söylememek sizin için daha iyi olacak. İşyerinizde arkadaşlarınızdan biri başınızı belaya sokmaya çalışabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Akraba ilişkilerinde, para konularının açabileceği bazı tartışmalar söz konusu. Bugün bütçenizin üzerinde bir harcamayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Karar vermeden önce iyice düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Temmuz 2021)
Dost düşman ayrımı yapmada biraz daha beceri sahibi olmanız gerekiyor. Birtakım sorunlarınızla ilgili taşları kaldırmayı denemelisiniz. Altından hep aynı kişiler çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed