Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Partnerinizle olan ilişkilerde iletişim ve üslup sorunlarına dikkat etmeli daha özverili davranmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Bugün oldukça hareketli ve yoğun bir gün geçireceksiniz. Bu hareketlilik bugünden itibaren tüm hayatınızı değiştirecek. Çeşitli konularda hayatınızda da değişiklikler söz konusu. Ailenizden birinin size karşı yapacağı hakarete bile aldırmayacak onunla güzel ve yararlı bir konuşma yapacaksınız. İnsanları şaşırtmaya başladınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Aralık 2017)
AŞK: Son derece hassas güngeçirerek duygu trafiğinizikarıştıracaksınız. Etkisialtında kaldığınız karşı cinsleuyum sağlayacaksınız.İŞ: Alacağınız yardım veya habergecikebilir. Bugün olmasa dayarın yeni bir mali boyut kazanacaksınız. Ancakçeşitli işlere kalkışmayın zararlı çıkabilirsiniz.SAĞLIK: Bugün içinizden geçen bir çok sıkıntılarruh halinizi ve kalp bölgenizi etki altına alabilir.Özellikle kalp ağrılarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Korumaya çalıştığınız ve üzerine titrediğiniz bir itibarınız var. Bu konuda endişelenmenize gerek yok. Kendi prensipleriniz doğrultusunda korkusuzca yürüdüğünüzde hiçbir şey sizi yolunuzdan döndüremez. Maddiyatın o kadar da önemli olmadığını gösterecek olaylar yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Yeni planlar ve düşünceler hayatınıza giriyor. İletişim ve zihinsel konularda çok yeni girişimler yapabileceksiniz. Eğitim hayatınızda ise daha hareketli şartlara ilerliyorsunuz. Çok yeni konular hayatınıza girerken, kendinizi ortaya koymalısınız. Yakın çevre ve kardeşlerle olan ilişkileriniz ise olumlu ilerliyor. Kısa yolculuklarınız hafta sonunu içine alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Aralık 2017)
İşyerinizdeki üzücü bir olayın etkisinden hala kurtulamadınız. Sizi hiç karşı koyamayacağınız bir biçimde içine alacak yeni gelişmeler var. Henüz habersizsiniz. Sizin böyle bir gelişmeye dünden hazır olduğunuz varsayılıyor. Böyle de bir dezavantaj içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Sevgilinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemenizde fayda var. Hoş gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Başarınız, tecrübe ve kabiliyetlerinizi daha verimli alanlara yöneltebilmenize bağlı, cesur adımlarla değişiklik peşinde koşun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Kendiniz için özel şeyler almayı seviyorsunuz. Bu yüzden daima kendinize ayırdığınız bir bütçeniz var. Elinizden geldiğince bütçenizi idareli kullanmaya çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Bu sıralar iş yoğunluğunuzun sizi yıpratmasına engel olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144561 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed