Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
İkili ilişkilerinizde sorumsuzca davranışlar karşısında isyan ettiğiniz ve içinden çıkmayacağınızı düşündüğünüz anlar olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Bugün hoşunuza gidecek ortamlara girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Algılama gücünüzün ve iletişimsel yeteneğinizin oldukça iyi olacağı bir gündesiniz. Çevrenizle olan iletişimlerinizde genel bir hareketlenme olabilir. Akşam saatlerinde bir davete katışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
PARALI ve başarılı günler yakın. Duygusal alanda biraz sakin olmanız gerekiyor. Bir süre yalnızlığı deneyin. Gezin ve sağlıklı yiyeceklere yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Karşınızdakilerden sevgi ve ilgi beklentisi içinde olabilirsiniz. Siz iyiyseniz herkes iyi olacak. Bu yapmacık iyilik hali sizi yanıltmasın. Ters gelen şeylere karşı susmayıp gerçek düşüncelerinizi söylerseniz tepki alırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Pek çok konuda daha fazla çaba gerekiyor. Son bir hamle ile eve ait planlarınızı ortaya koymalısınız. Güvenlik aradığınız bu dönem elinizdeki kaynaklar da değerlendirilmesi gereken bir konu olacak. Yuvada aldığınız sorumluluklar, aile ilgili değişimler sizi kısıtlayabilir. Özel hayatınızda mücadele içinde olduğunuz bu süreç kolay geçmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Yaptığınız başvurulardan bu sıralar görüşme istekleri alabilir ve umut verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugünlerde geçici bir durgunluk dönemi söz konusu. Bu, sorunlu iş yaşamınızı yeniden tanımanız için fırsat olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Beklediğiniz paranın gecikmesi, plan değişiklikleri gerektirmeyebilir. Yakınlarınızla aranızdaki dayanışma size sıkıntı yaşatmayacak. Para darlığınızın arttığı bir dönemdesiniz, ama gelecekte olumlu netlikler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Onu sürekli arıyor, hala bir şeyleri düzeltmeye çalışarak varolan ilişkiyi de aşındırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed