Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Kararlarınızı kendiniz vermelisiniz. Dostlarınızın verdikleri tavsiyeler size çok çekici görünseler bile onları sonraya bırakmanız daha iyi olabilir. Bu ara, daha önce emek verip sonra bir kenara bıraktığınız bir iş yine gündeme gelebilir ve kazançlı çıkabilirsiniz. Yine ayrıca duygusal ilişkileriniz ön plana çıkabilir ve bu konularda her zamankinden çok daha cesur, atılgan ve başarılı olabilirsiniz. Bu güçlü vasıflarınıza rağmen oldukça duygusalsınız ve kıskançlığınıza mağlup olabilirsiniz. Bu durumlarda aklınızı kullanmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Sabah saatlerinde yapacağınız bir program, ancak akşama doğru gerçekleşecek. Yakınlarınızdan biriyle ilgili sevindirici bir haber alabilirsiniz. Çevrenizde birbirinden farklı pek çok insan var. Hepsiyle iyi ilişkiler içindesiniz. Ama bu farklı kişileri bir araya getirme ısrarcılığınız olumlu karşılanmıyor. İnsanların kendi seçimlerine razı olmak durumundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Titiz yapınız her konuda kendini gösteriyor. Olaylara çevrenizden çok farklı bir bakış açısı ile yaklaştığınız için, sizi anlamaları zor oluyor. Bugün istemeseniz de şans size gelecek. Kazançlarınız konusunda girişimciliğiniz destek görecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar sona erecek. Mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek. Araştırdığınız yöntemleri uygulamak için biraz daha beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Ay gün ortasından sonra burcunuzdan ayrılıyor. Ele aldığınız konuları ve başlangıçlarınızın sonuçları üzerinde durmaya çalışın. İlerleyen vakitlerde ortaklaşa para konuları gündeminizi dolduracak. Aynı zamanda çalışma kapasitenizi hızlandırmak için kararlı olmanız gerek. Maddi olarak destek bulmakta zorlanabileceğiniz gibi, geçmişle ilgili borçlar öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Bazı durumlarda gereğinden fazla gözünüzü karartıyorsunuz. Bu özelliğinizin denetlenmesi gerekiyor. Şekilci değerlendirmeler, birçok olumlu yanınızı göremiyor olsa da engellenemeyecek başarılarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Aşk konularında pek güvenilmez bir imajınız var. Ama iradenizle kırgınlıkların önüne geçebilirsiniz. İlişkileri yarı aşk yarı dostluk şeklinde sürdürme alışkanlığınız, gizli bazı endişelerin sonucu gibi. Daha problemsiz iş bağlantıları için daha geniş ilişkiler gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Koşullara göre iyi kazanıyorsunuz. Eğlencenize, hobilerinize de para ayırabiliyorsunuz. Geçenlerde tanık olduğunuz seviyesiz para tartışması sizi oldukça etkilemiş görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Eylül 2020)
Eski beraberliğiniz, bu kadar pişmanlıkla yad edilmeyi hak etti mi? Sizi beğenen, ilkeli bulan arkadaşlarınız bu davranışınızın bazı sorumluluklardan sıyrılma çabası olduğunu düşünüyor ve bunu size yakıştıramıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed