Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Bugün ikili ilişkilerden yana oldukça zorlayıcı etkiler mevcut. Zaten hal böyle iken sizler de bu durumun üstüne karşınızdaki kişiden fazla bir beklenti içerisinde olmamalı ve durumu şu anki haliyle kabul ediş içerisinde olmalısınız. Aksi takdirde yaşayacağınız gerginlikler ve ilişkilerdeki sıkıntılı hava bugün üzerinize kara bulut misali çökebilir. Tam tersine bugün her zamankinden daha sağduyulu davranmalı ve belirsizlik havası yaratmaktan kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mart 2018)
Eski bir dostunuzla bugünlerde bir küslük halindesiniz. Aranıza giren bu soğukluk sizde buruk bir kızgınlık yaratıyor. Vicdanınızın pek rahat olmadığını hissediyorsunuz. Birbirinizi aramıyorsunuz. Bu da bu ilişkiyi yeniden sorgulamanıza neden oluyor ve istismar edildiğinizi, hep verici olduğunuzu görüyorsunuz. Bütün bunlara rağmen bugün onu aramadan yapamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Bugünlerde çok hareketli olmamanıza rağmen oldukça dikkatli ve güvenilir durum yaratabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
O kadar az dost kalmış ki bunun farkına yeni varıyorsunuz. Onları da kaybetmemek için elinizden gelen gayreti gösterin. Yakın akrabalarınızı daha sık ziyaret edin. Yakında bir iş seyahatine çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Pek çok açıdan kendinizi özgür ve farklı ortaya koymaktasınız. Gruplar içinde ortak hareket edeceğiniz konular, bireysel tercihleriniz yaratıcı alanda kendini gösteriyor. Hayatınıza renk getiren bu etkilerle sevdiklerinizle ilgili konulara da yer açabilirsiniz. Son dönemde iş hayatında başlayan yenilenmelerle beklentileriniz büyümekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mart 2018)
İş yaşamınızda oldukça verimli bir gün geçireceksiniz ve yeni bazı fikirler üretebileceksiniz. Bazı sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz ve olaylar üzerinde hakimiyet sağlayacaksınız. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve bunları olumlu olarak değerlendirebilirsiniz. Ãœzerinde çalıştığınız konuya rahatlıkla konsantre olabiliyorsunuz ve bugün bazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz ve bu konuda oldukça kararlı davranacaksınız. Yeni girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mart 2018)
Bugünlerde para konularında zorlama tercihleriniz olabilir. Akraba çevrenizden gelen beklenmedik öneriler oldukça parlak. Ama koşullarınızı bir hayli zorlamanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mart 2018)
Sevgilinize karşı olan olumsuz hislerinizi açıkça belirtmiyorsunuz. Fakat o bunların farkında. Sizden önce davranıp sizi o terk edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed