Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Yaşamda hep kaybettiğinizi düşünüyor ve bu sizde artık bir hayal kırıklığı yaratıyorsa o zaman gerçekten nerede hata yaptığınızı bilmeniz ve bunu onarmanız gerekecektir. Eğer bir şeyleri kaybetmek değil kazanmak istiyorsanız bunun için elinizden gelenin belki de daha fazlasını yapmak ve bu sefer başka bir yol denemek iyi gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Üretkenliğinizin belli sınırlarda sıkışıp kalması, sizin hatalı seçimleriniz kadar dışınızdaki etkilerle de alakalı. Bununla ilgili olarak belirginleşen destek eğilimleriniz, beklemediğiniz kişilerde ilgi görebilir. Sosyal hayatınıza getirmeye çalıştığınız hareketlilik, belli bir ölçüde tutmaya çalıştığınız standardınızı olumsuz etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
AŞK: Bugün kendinize aşırıgüven duyan, enerjik biryapıdasınız. Karşı cinsin ilkbaktığında ideal birgörüntüdesiniz. Ancak çok fazlatitiz davranış şekliniz onuuzaklaştırabilir.PARA: Aktif ve aralıksız çalışmalarınız karşılığındabugün tahsil edemediğiniz paralar canınızısıkacak. Yardım alırsanız daha rahat olacaksınız.SAĞLIK: Sürekli olumsuz düşünceleriniz sizleristrese ve depresyona sokuyor. Rahatlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Hakkınızı aramak söz konusu olduğunda önünüzdeki hiçbir engeli tanımayıp geçip gidecekmişsiniz gibi. Bu ruh haline kendinizi kaptırıp terazinin dengesini lehinize olacak şekilde kaçırmayın. Adil kalabilmeniz çok önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Birtakım sonlanmaların ardından yeni planlar yapacaksınız. Bugün eldeki işleri tamamlamalı, önemli kararları yarına bırakmaya çalışın. Toprağa ait bir yatırım konusu üzerinden kazanımlarınız olabilir. Ailenizle ilgili sorunlar da bu günlerde sizi kısıtlıyor. Bu dönem içe dönük süreçleri verimli geçirmelisiniz. Evdeki düzenlemeler için doğru planlar yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Önemli bir başarı yakalamak üzeresiniz. Doğru stratejiler geliştirmede üzerinize yok. lider yönünüzü tatmin edebileceksiniz. İş ilişkilerinde sıcakkanlı tavırlarla karşınızdakini etkiliyorsunuz. Ama gereksiz yakınlıklardan kaçınmalı, kendinizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Karşı cinse olan duygularınızı açmanız için uygun bir dönem değil. Yaza doğru özlemini çektiğiniz aşkınız hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkacak. Fikirleriniz bir tenis topu gibi oradan oraya gidiyor. Çevrenizdeki her şey değişiyor. Bu kaostan kurtulmanız için biraz huzura ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Maddi konularda sabah saatleri hesapta olmayan harcamalar yapacaksınız ancak günün ilerleyen saatlerinde bu konuda daha dikkatli olmayı tercih edeceksiniz ve bazı kısıtlamalara gideceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Bugün iletişimlerinizde başarısız olabilirsiniz. Duygularınızı açmakta zorlanabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed