Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Yakın çevre dostluklarınızla aranızda oluşan yanlış anlaşılmalar ve sözlerin çarpıtılması dolayısıyla bugün zor durumda kalabilirsiniz. Bu noktada dost ve düşman ayrımını yapabilmek sizlere çok şey kazandıracaktır. İletişimde gizli saklı kalması gereken konulara karşı özellikle dikkat etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Bugün tanıştığınız biri hayatı değerlendirmesi ile sizi fazlaca etkileyecek. Onun bundan sonraki yaşamınızda yer almasını isteyeceksinizÖnümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Bunun bir problemi çözmeye yönelik bir ziyaret olduğunu ilk başta anlayamayacaksınız. Güzel bir hafta sonu, ama biraz masraflı gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Bugün mali konularda sıkıntılarınızı aşma potansiyeline sahipsiniz. Ancak günlük yaşamınızda çok fazla duygusal davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Yakın çevrenizle, komşularınızla, yaşıt denilebilecek akrabalarınızla bir araya gelip birlikte bir şeyler yapmak ve de zamanı paylaşmak için elverişli bir gün olabilir. Onların sayesinde kendinizle ilgili şeyler keşfedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
İş ve para konularına odaklanabilirsiniz. Hem iş hem de kişisel kazançlarınızla ilgili planlar kuruyor olabilirsiniz. İşte yükselmek ya da ek iş arayışlarınız olabilir. Ãœstelik işinizi şansa bırakmayacak ilgilendiğiniz alanlarda sıkı bir araştırmacı olacaksınız. Destek alabileceğiniz kişi ve kurumlarla yapacağınız görüşmeleri geç saatlere bırakmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Nisan 2018)
İş yaşamınızda farklı işler yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ãœzerinizde çalıştığınız projeleri yürütmek için büyük çabalar harcayacaksınız fakat bu proje sizin için gerçekten çok önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Yakın ilişkilerde paylaştığınız kaynaklar, parasal konular önemli bir gündem oluşturabilir. İlişkilerinizde güven çok önemli. İlişkilerinize zarar vermeden paylaşım sorunlarını çözmek size düşüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Bugünlerde yapılacak uyarıları önemsemeniz gerekebilir. Bu aralar bazı problemlere kayıtsız görüşünüz, yakın çevrenizi düşündürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed