Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Ailenizin hayatınızla ilgili beklentileri sizleri zor durumda bırakabilir. Birikim ve beklentilerinizi mantıklı bir şekilde yönetmeyi öğrenmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Yoluna koyduğunuz işler, dingin bir hafta geçirmenizi sağlayacak. Bugün gitmeyi düşünmediğiniz bir yere ısrarla davet edilebilirsiniz. Hiç ummadığınız şekilde hoş ve verimli bir ziyaret olabilir. Tutucu olduğunuz durumlar var. Sanki elinizde değilmiş gibi davranıyorsunuz. Oysa dün sırf bu yüzden yaşadığınız yanılgı hala aklınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
AŞK: Partnerinizle hiçbenzemeyen yönleriniz olmasınarağmen müşterek hoşlanacağınızşeyleri araştırmaya koyuldunuz.Bu kadar emeğinin karşılığı boşaçıkabilir. Kendini olduğu gibikabullendiren iyi olacak.PARA: Amacınız iş yapmak değil de oyalanmakgibi. Mali sorunlarınız bugün sizin hobilerinizibekleyemez. Sorumluluklarınızı yerine getirin.SAĞLIK: Saç diplerinizin acımasından sıkıntılısınız.Islak saçla sokağa çıkmak sizi hasta edecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Eski bilgilerinizi elinize alacağınız işlerde kullanma şansınız olacak. Öğrendim ama benim buna nerede ihtiyacım olacak ki dediğiniz bir bilgi hızır gibi yetişebilir sıkıntılı bir anda. Ya da gocunmadan destek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Özgürleşme ve kişisel gelişim konularında olumlu bir hareketlilik gözüküyor. Bugün size hem maddi hem de manevi açıdan faydası dokunacak kişilerle tanışabilirsiniz. Ufkunuzu açacak sohbetler yapacak, yeni girişimlerinizin zihinsel temellerini atabileceksiniz. Araştırma ve geliştirmeye dair çalışmalarınızda rahatça ilerleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2018)
İşinizi sevmeniz iş arkadaşlarınızı da sevmenize yetmiyor. İşyerindeki gruplaşmaların dışında kalmak bazen kendinizi hissetmenize neden oluyor. Bugün bütün bu problemlerden uzak kalarak kendinizi iyi hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Partneriniz bazı kararları almak için acele ediyor. Onun ısrarlarına direnmeye çalışmayın. Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olabilir. Gelişigüzel teşebbüsler, düşünce ve davranışlardan sonra pişmanlık duymak istemiyorsanız, şimdiden tedbirinizi almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Harcamalarınızda aşırıya kaçma eğiliminiz olabilir. Biraz daha harcamalarınıza dikkat etmeli, gelir-gider dengenizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Yaşamınızdan çıkartamayacağınız ilişkiler ağı içinde yaşadığınız bir sorun, önümüzdeki günler içinde çözüme doğru yönelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed