Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Yakın çevrenizle ilgili bazı dedikodular sizi gerçeği anlama noktasında kararsız bir duruma sürükleyebilir. Kimin doğru kimin yanlış dediğini anlama konusunda yeteri kadar anlama kabiliyetiniz keskin olmayabilir bu noktada herkesten bir müddet uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Hızlı ve keskin kararlar vermekten uzak durmalı biraz suların dinmesini beklemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Sorunlarınızı çözümlemek için gösterdiğiniz çabalarınız yetmeyebilir. Bu günlerde sadece kendi kafanıza ve kendi yargılarınıza güvenmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Politik davranırsanız sorunlu bir olayı önlemeyi başarabilirsiniz. Her ne kadar kısıtlayıcı etkiler altındaysanız da durum o kadar ümitsiz değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Ay, tepe evinizden size olumlu etkiler veriyor. Yaşamı kendi istekleriniz doğrultusunda değerlendirdiğiniz için, çevrenize hakim olabiliyorsunuz. Enerjinizi kullanabilecek beceriye sahipsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Aileden baskı gördüğünüzü, üzerinizde otorite kurulmaya çalışıldığını hissedebilirsiniz. Zorla bir şeyleri kabul ettirmeye çalışıyorlarsa, reddetmenin mantıksal bir yöntemi mutlaka vardır. Dürtüsel, yıkıcı tepkilerden kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Para durumunuzu ilgilendiren önemli bir döneme giriyorsunuz. Daha fazla çalışmak ve bu günlerde hazırlık içinde olmak gerekiyor. Çalışma sisteminizi yenilemenizin yanı sıra, ortaklıkları içine alan paylaşımlar öne çıkabilir. Giderlerinizi en asgari ölçüde tutmanız halinde kısıtlı şartları daha iyi anlayabilirsiniz. Tutarlı bir bütçe planlaması yapılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor, ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklüyor gibi. Buradaki tarzınız kararlılık sınırlarını çoktan aşmış gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve kişisel zevklerinizi gerçekleştirmek için harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak bu harcamalar uzun vadede sizin için sorun çıkartıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Şubat 2018)
Çözümsüz bazı konularda, bugünlerde dışardan daha etkili olabilirsiniz. Bazı kararları kendiniz vermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed