Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2019)
Bugün sosyal ilişkilerinizde, aile meselelerinizde veya iş hayatınızda bazı güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Yıldızların üzerinizdeki etkileri nedeniyle insanlarla sürtüşmeye girme eğilimindesiniz. Bununla beraber bugün yeni öğrenimler, iş ilişkileri veya evlilik için iyi bir dönem olabilir. Yani üzerinizdeki etkileri yönlendirmeniz ve kendiniz için pozitif hale getirmeniz de olasıdır. Sorunlardan sadece kaçınılmaz değişimleri kabul ederek fazla zarar görmeden sıyrılabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Şubat 2019)
Size yapılmasını istemediğiniz şeyleri başkalarına da yapmayın. İnsanlar konuşurken onları dinlemiyor, ciddiye almıyor ve sinir bozuyorsunuz. Kendinizi dünyanın merkezi zannediyor olabilirsiniz ama bugün başınıza gelecek bir şey sonucu ayaklarınız tekrar yere basacak. Melankolik bir yapıya sahip olmamanın çoğu kez faydasını görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2019)
SEVGİLİNİZLE iyi vakit geçirebilirsiniz. Aşk yaşamınızda güzel gelişmeler var. Kararsızlıklar yaşayabilir ve işten uzaklaşma ihtiyacı hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2019)
Çok güvendiğiniz insanlar bile sizi yarı yolda bırakabilir. Onun için tedbiri elden bırakmadan projelerinizi gerçekleştirmek için daima yedek kadroyu yakınınızda tutun. Aşk hayatında renkli günler başlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2019)
Amaçlarınıza ait konular ve kariyer hayatınıza ait gelişmeler önem kazanıyor. Yeniş görevler gündeme gelebileceği gibi öne çıkabileceğiniz başarılara odaklanabilirsiniz. Yetenekleriniz ve yaratıcı yanlarınız size pek çok açıdan destek verecek. Ancak bu dönem kişisel adımlarınınız ve evde alınan sorumluluklar dikkat çekmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Şubat 2019)
İşinizle ilgili olarak günün ilk yarısında oldukça olumlu çalışmalar yapabileceksiniz ve beklediğiniz desteği bulabileceksiniz. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz yada hayatınızdaki bazı sorunlar çözülme noktasına gelebilir. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili genel bir yoğunluk olacaktır. İş hayatına ilişkin küçük sorunlar yaşayabilirsiniz. Genel çevrenizde beklentilerinize ters gelişmeler olabilir. Yapacağınız düzenlemelerde genel olarak başarılı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2019)
Yakın çevrenizden biri, kim olduğunuz ve nasıl biri olduğunuz hakkında bilgi toplamaya çalışıyor. Eğer ona tatlı şeyler söyleyemiyorsanız, hiçbir şey söylememek sizin için daha iyi olacak. İşyerinizde arkadaşlarınızdan biri başınızı belaya sokmaya çalışabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Şubat 2019)
İş yaşantınızda yapmayı düşündüğünüz bazı ataklar sizi erken umutlandırıyor. Artık maddi sıkıntı çekmeyeceğiniz yolundaki inancınız, sandığınız kadar yeni düşüncelerinize bağlı değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Şubat 2019)
Bazı olayların üzerine daha iyimser bir bakışla gidebilirsiniz. Bir konuyla ilgili önünüze koyduğunuz engeller, biraz abartılı endişelerin sonucu gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed