Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Yeni tanıştığın insanın sende bıraktığı etkinin altındasın. Onu düşünmekten kendini alamıyorsun.Ancak bu konu üzerine kafa yorarken objektif olmaya çalış. Kimseye hakettiğinden fazla değer vermemelisin. Unutma ki kimse kusursuz değil. Ancak bu yeni dostluktan, kendin için faydalı sonuçlara ulaşacak şekilde yararlanabilirsin. Bu kişi, gerek iş hayatında, gerekse sosyal ilişkilerinde sana yeni ufuklar açabilecek bir konumda. Senden beklediği şeyler da sadece güvenilir bir dostluk ve destek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Çıkarcı beklentilere karşı dikkatli olmalısınız. Problem olarak asıl sizi ilgilendiren, fakat birkaç kişiyi daha etkileyecek çıkarcı bir yaklaşım, bugünlerde tartışma konunuz olabilir. Fazlaca umutlandığınız bazı gelişmeler, mutlaka iradi müdahaleler gerektiriyor. Tepkisiz kalmanız halinde çok sınırlı kazanımlarla yetinmek durumunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2020)
AŞK: Partnerinizle birçokkonuda ortaklaşa işleryapabilirsiniz ama bugün onakırılma durumunuz söz konusu.Akılıcı ve toleranslı davrandığınıztaktirde anlaşma sağlayabilirsiniz.İŞ: Her alandaki başarınızı işinizeyansıtıyorsunuz. Artık aklınızda kötümserdüşüncelere yer açmayın. İşleriniz büyüyor.Paranızı har vurup harman savurmamalısınız.SAĞLIK: Çok fazla evham yaratarak kendinizi vesevdiklerinizi tedirgin ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2020)
O kadar az dostunuz kalmış ki bunu yeni fark ediyorsunuz. Onları da kaybetmemek için mantıklı davranın. İşinizdeki durgunluk nedeniyle ödemelerinizin gecikmesi canınızı sıkıyor. Ancak bu geçici bir durum.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Çok daha hareketli zamanlar yaşıyorsunuz. Birden fazla konu öne çıkarken, Kısa yolculuklar ya da alınacak haberler gündemi değiştirebilir. Düşüncelerinizle ilgi uyandırabilirsiniz. Bir yandan da rutinlerinizi ilerletmek, iş ortamında düzen sağlamak adına çaba içinde olacaksınız. İşte uyum sağlamaya yönelik adımlar atılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılabilir. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2020)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Bugün eğitimle bir takım harcamalarda bulunabilirsiniz. Yakında maddi bir takım olanaklara kavuşacaksınız ve para biriktirmek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Etkilendiğiniz bir insan bugünlerde aniden sizden önemli bir ricada bulunabilir. Elbette onun ricasını yerine getireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed