Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
Mevcut durumdan istediğiniz sonuçları almak veya isteklerinize kavuşabilmak istiyorsanız, diğerlerinin fikirlerine, planlarına veya zamanlamalarına da riayet etmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı biraz istikrarsız geçebilir. Plan değişiklikleri veya tuhaf şekilde ilerleyen olaylara açık olabiliriz. İkinci yarısında ise, istenen performansın gösterilmesi veya dengenin sağlanması daha kolay olacaktır. Sorumluluklarımızı hafife almayalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
Bugün gittiğiniz kalabalık bir mekandan içiniz biraz kıpırtılı ayrılacaksınız. Bu, sürdürdüğünüz ilişkinizi yeniden gözden geçirmenize neden olacak. <br>Sürekli yenilik peşindesiniz. Bir mekan değişikliği var gibi. Bu sizi bir süre oyalar. Duygusal bir hareketliliğiniz yok bugünlerde. Yalnız bu akşam arkadaşlarınızla bir araya gelecek ve onlarla eğlenceli bir mekana gideceksiniz. Burada yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişiyle olan konuşmalarınızda mesafeli olmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
AŞK: Arzu ve tutkuylabağlandığınız sevgiliniz bugünsizden uzaklaşabilir. Sizi geriplana attığını düşünmeyin.Birçok işi bir arada yürütmesigerektiğini ve zamanının kısıtlıolduğunu bilmelisiniz.İŞ: Bireysel amaçlarla değil gelecek günleri veailenizin geçimini düşünerek işinizi ve paranızıgaranti altına almak istiyorsunuz. Bu aradakendinize çok ağır sorumluluklar yüklüyorsunuz.SAĞLIK: Saç dökülmesi sorunlarını ciddiye alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
Size huzur veren insanlara özel bir ilgi ve hayranlık duyabilirsiniz. Tercihleriniz kalıcı ve ileriye dönük olmasında fayda var. Aşırı borçlanmanız yüzünden zor günler geçiriyorsunuz. Müjdeli bir haber alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
Canlı olan ilişkilerinize yeni heyecanlar ekleniyor. Aradığınız hareket bir yandan da beklenmedik rekabete dönmemeli. Yenilikleri içinize sindirdiğiniz son dönemin kazanımları öne çıkabilir. Yeni kontratlar yolu ile hayatınıza giren değişiklikler, yeni arkadaşlıklar her açıdan enerjinizi yükseltmekte. Kariyerde sizi motive eden gelişmeler devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
Yeteneğiniz, sizi hedeflerinize adım, adım yaklaştıracak. Kararlılığınızı bazen inatçılığa döndürüyorsunuz. Bu da iş yaşamınızda gereksiz sürtüşmelerin nedeni olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
Sevgilinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemenizde fayda var. Hoş gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Başarınız, tecrübe ve kabiliyetlerinizi daha verimli alanlara yöneltebilmenize bağlı, cesur adımlarla değişiklik peşinde koşun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
İkili ilişkilerinizin güçleneceği bugün, ortaklık konularında kazanç sağlayabilirsiniz. Bu da size maddi olduğu kadar manevi bir mutluluk verecektir. Para piyasasını iyi takip etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
İş yaşamındaki değişiklikler kafanızı kurcalıyor; günlük düzeninizi gözden geçirmelisiniz. Aşırı hayalcilik kendinizi gereksizce feda etmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed