Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Terazi Burcu » Terazi Burcu Kadını » Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını

Güzellik ve estetik Terazi Burcu Kadınında bir araya gelmiştir. Hoşsohbettir. Arkadaş canlısıdır. Yaşamayı, güzel olan her şeyi çok seven bir yapısı vardır. Sevdikleriyle sohbet etmeyi, onların fikirlerini öğrenmeyi sever. Modayı takip etmekten ziyade kendine yakışanı kullanmayı tercih eder. Giyiminde makyajında, sunumunda özenlidir. Satenler, ipekler, parfümler zaten etkileyici olan görüntüsüne daha da fazla hava katar. Davranış ve söylemlerinde yapmacıklıktan uzaktır. Maddiyata önem verir, böylelikle güzel olan her şeye daha kolay ulaşabilecektir.
Saçından ayak ucuna kadar tam bir dişidir. Onlar için özgürlük her konudan daha ön plandadır. Kendisinden evde oturmasını bekleyen bir erkeğe asla tahammül etmeyecektir. Sosyalleşmeyi sever ve bunu birlikte yapacağı birine ihtiyaç duyar. Bulunduğu ortamda cazibesi dolayısıyla kolaylıkla fark edilir. İyilik yapma huylarının suistimal edilmemesine dikkat etmelidirler. Hava grubundan olan burçlarla uyumlu birliktelik yaşar.


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed