Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Dikkat; bu akşam karşı cins ilişkilerinde gerilimli bir yapıya giriyorsunuz. Yani bazı anlaşmazlıklara ve kavgalara açıksınız. Hangi cinsiyetten olursanız olun sonra kural dışı ilişkilere eğlimlisiniz. Ayın 11'inden sonra, hangi cinsiyette olursanız olun, daha olumlu etkiler almaya başlayacaksınız. Bunun tesirini ay içinde daha fazla göreceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Bugün işlerinizin yoğunluğu sizi yine gerilime sokabilir. Kendinizi her açıdan baskı altında hissediyorsunuz. Bu ruh hali içinde istemeden birisini gücendirebilirsiniz. Önemli olan özür dilemeyi bilmektir. İstemenize rağmen ailenize pek vakit ayıramıyorsunuz. Bir sitem alabilir, ya da imalı bir söz işitebilirsiniz. Sizi kızdırmaya çalışan kişi bugün de faaliyette.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Şansınızın açık olduğuna inanıyorsunuz. Çok çalışkan olmanız hem kalbe hem göze hitap ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Birlikte iş yaptığını ve çok güvendiğiniz insanlardan bazıları sizi yarı yolda bırakabilir. Bu nedenle büyük projelerinizi gerçekleştirmek için tedbirlerinizi şimdiden alın. Uzun zamandır durgun olan aşk hayatınız bugünlerde renklenebilir. Sosyal aktivitelere katılmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Bugünlerde enerjinizi yoğunlaştırdığınız işlerde, birtakım ortaklık türü ilişkilere karşı uyanık olmanız gerekiyor. Ayağınızı sağlam basmanız halinde, ciddi engellerinizi ortadan kaldırabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Ödediğiniz trafik cezaları sayılmazsa yüklü harcamalar içinde değilsiniz. Parayı elde tutma eğitimini bizzat paradan alıyorsunuz. Bu yüzden savurganlar sınıfından artık çıkartılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Aralık 2020)
Kendinizi kısmen sorumlu hissettiğiniz ilişkilerde, çok büyük sorumluluklar almak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144626 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed