Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Bugün üzerinde çalıştığınız bazı işler sandığınız gibi ilerlemeyip tepetaklak gidebilirler.Bir an bile dikkatinizi bu projenin dışındaki konulara vermeyin. Konsantrasyonunuzu bozmazsanız, işin altından başarıyla kalkabilirsiniz. Önemli konumlara gelmenizin söz konusu olması mümkündür. Arkadaşlarınızdan gelecek teklifler sizi kararsızlığa itebilir. Uzakta yaşayan ve sevdiğiniz kimselerden sizi şaşırtan ve sevindiren haberler alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Sevdim mi tam severim, sildim mi bir kalemde mentalitenizden dolayı bir kaç arkadaşınızla görüşmüyorsunuz. Bu insanlar sizi uzaktan seyredip hakkınızda yorumlar yapıyorlar. Gerçek dostlarınız değillerdi zaten. Şu aralar sık sık yeni edindiğiniz arkadaşınızla vakit geçiriyorsunuz. Bu akşam birlikte dışarı çıkmanız büyük olasılık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Yakın arkadaşlarınız sizi elleri, ayakları gibi görüyorlar. Güler yüzlü ve olumlu tarafınız dostlarınızın sizi yardım meleği gibi görmesini sağlayacak. Şefkatli davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Bu sıralar bazı insanlarla sorun yaşayabilir, onlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinize dikkat etmezseniz kısa zamanda yorgun düşeceksiniz. Ailenizden gelecek maddi destek sizi çok rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Yeni düşünceler, özellikle ortaklaşa konularda yoğunlaşıyor. Ortağınız ya da eşinizin fikirlerine kulak vermeli, daha esnek davranabilmelisiniz. Bugün kişisel girişimleriniz konusunda motive olabilir fakat harekete geçmede duraksayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Para konularında hoş gelişmeler yaşamayı beklediğiniz bugün gelişmeler istediğiniz gibi olmayacak. Hayal kırıklığına uğramayın, yakında bu konudaki istekleriniz gerçekleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Gelecek kaygılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Biraz daha sabredin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed