Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Geçmiş deneyimleriniz cesaretinizi kırmamalı ya da geleceğe gereğinden fazla cesaretle ilerlememelisiniz. Alçak gönüllü olmalı ve karmaşık olmayan planlara odaklanmalısınız. En iyi seçimi yapabilmek için denge kurulması gerekiyor. Sizi istemediğiniz bir yönde ilerlemeye zorlayan kişiler olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Arkadaş çevrenizde tutukluk gösterdiğiniz ve güvensizlik olarak algılanmaya çok elverişli ilişkileriniz var. Kendinizi iyi hissetmediğiniz ilişkileri sürdürme kararlılığınız çok anlaşılır değil. Önümüzdeki günler içinde bir hukuk işiniz olabilir. Bununla ilgili inatlaşmaların tek yanlı olmadığını görebilmeniz, dışardan gelecek iyi niyetli uyarılara bağlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Çevrenize güler yüzlü davranacaksınız. Maddi açıdan oldukça şanslı bir döneme giriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Duygusallığınızdan çok zekânızı kullanmanız gereken bir gündesiniz. Sevgilinizden farklı şeyler bekleyebilir, onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Ancak sizin de ona karşı hoşgörülü olmanız gerekiyor. İşinizde kafanızı karıştıran durumları büyütmeyin. Gelişmeler istediğiniz gibi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Maddi durumunuzla ilgili yeni girişimler yapmaktasınız. Eldeki kaynakları korumak, orta harcamaları yönetmek sizin için zor olmasa gerek. Ortaklaşa yatırım planlarının ve kredilerle ilgili konuların ağırlık kazanması ile daha önlemci hareket etmeye çalışmalısınız. Ortaklaşa kazançların devreye gireceği gelişmeler sayesinde kararlarınız değişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Bugün işinizle ilgili bazı konularda destek almak şansını elde edebilirsiniz. İstediğiniz anlayış ve toleransı elde etmeyi başaracaksınız. Çevrenizdeki birinden yardım görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2019)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Burcunuzdaki gezgenler sizi harekete geçirirken özellikle parasal konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Harcamalarınızı daha akıllıca yapabilmelisiniz. Büyük harcamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tutumsuz bir tavıra yakın olduğunuz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Son günlerde içinde bulunduğunuz gergin ortamlardan uzak durmalısınız. Bu tür ortamların size faydası yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144571 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed