Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Bugün iş ve para konularını düşünecek zaman bulabilmeniz zordur. İnsanlarla olan görüşmeleriniz ve arkadaşlarınız gerek sohbetleri, gerekse sorunları sizi başka şeyle ilgilenemeyecek kadar işgal edebilir. Kızdığınız hatta nefret ettiğiniz bir kimse hakkında olumsuz planlarınız ve bunları uygulamaya koyma arzularınız olabilir. Bu hisleriniz oldukça eskiye dayanabilir. Böyle durumlarda kendinizi güçlü bile hissetseniz harakete geçmek için henüz çok erken.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Çevreyle çok ilgilisiniz. Duyarlı olduğunuz şeyler oldukça fazla. Sizde bu özelliğin bir cazibe yarattığı düşüncesinde olanlar, size karşı özel bir yakınlaşma çabası içine girebilirler. Bir konudaki onaylanma ısrarcılığınız, barındırdığınız birtakım gizli kuşkulardan kaynaklanıyor olabilir. İnsan ilişkilerine biraz daha az beklentili bakabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Bugünlerde alışılmamışın dışında sabır göstererek olumlu tepkileri üzerinize çekmeyi başardınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Bugün, işinizle ilgili yeni yapılanmalar söz konusu olacak. Özellikle ısrarcı davranmalısınız. Değişkenlik size zaman kaybettirebilir. Eleştirici yönlerinizi karşı tarafa yansıtmayın. Fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bir gün. Aşkla ilgili soğukluğunuz size bunalıma sürükleyip yalnızlaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Kafanızı karıştıran ve duygusal olarak endişe yaratan gelişmelerle bir aradasınız. Biraz sakin olmalı, olayları net gözle görmeye çalışmalısınız. Kararsızlık yaşadığınız her konu yarın daha somut biçimde ele alınabilir. Geçmişin izlerini taşıdığınız bu dönem sabırlı olun. Hazırlıklarınızı tamamlamalı, yurt dışı yolculuklarınızı içine alan gelişmelerle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Yakın geçmişte problem yaşadığınız bir konu yeniden önünüze gelebilir. Bununla ilgi yeni araştırmalarda yeni bilgilenmeler içine gireceksiniz. Bugün bazı teklifler sizi ilgilendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Bu konularda duygusallığa fazlaca açık bir dönemdesiniz. Alınganlıklar sizi kolayca kırıp dökücü yapabiliyor. Önümüzdeki günler içinde para konularıyla ilgili pişmanlıklara ve eleştirilere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ağustos 2019)
Bugün özellikle arkadaş ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Onların yanındayken sıkılgan tavırlar göstermekten sakının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed