Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Asıl amacınızın huzur ve kişisel refah olduğunu unutmayın. Bazı konularda ısrarcı olabilir veya ısrarlardan bunalabilirsiniz. En fazla verimli olacağınız ve geri dönüş alacağınız yoldan ilerlemelisiniz. Her olumsuzluk bir pozitivitenin doğuşunu da sağlar. Değişime olumlu yaklaşmalı ve fırsata çevirmelisiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mart 2019)
Bir sağlık sorunu ile uğraşıyorsunuz. Böyle konulardaki fedakar dayanışmalarınızı kimse inkar edemiyor. Bugün dünkünden biraz daha keyiflisiniz. Bazı yaşanan olaylar kolay, kolay unutulmuyor, ama birçok olay da yaşandığı yerde unutulup gidiyor. Ama siz pek ayrım yapmıyorsunuz. Bazen, ufak bir kırgınlığı bile ömür boyu sürdürebilme beceriniz olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Bugünlerde alışılmamışın dışında sabır göstererek olumlu tepkileri üzerinize çekmeyi başardınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Duygusal hayatta kendinizi o kadar yalnız hissediyorsunuz ki, bu uğurda arayışlarınızın da sonuç vermemsi sizi karamsarlığa itiyor. Katılacağınız sosyal aktiviteler bu durumunuza alternatif bir çözüm olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Bugün enerjiniz son derece olumlu ve yüksek olacak. Moralinizin ve neşenizin yüksekliği çevrenizi oldukça kalabalık kılabilir. İşle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni projeler hazırlayabilir, sorunlara yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmek içinde güzel fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mart 2019)
İşi sorunlarınızı işyerinizde bırakıp ağız tadıyla tatil geçirmekte zorluk çekiyorsunuz. Yakınlarınız sizi bu konuda sürekli uyarıyorlar. İşin yoğunluğunun ve bu işe mecbur oluşunuzun üzerinizde oluşturduğu ağır baskıyı bu gün de hissedeceksiniz. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mart 2019)
Maddi konularda sabah saatleri bazı gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok maddi konularda temkinli olmayı tercih edeceksiniz ve bütçenizi dengelemeye önem vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mart 2019)
Arkadaş seçimlerinizde sizi etkileyen biri var. Bu ilerde baskı şekline dönüşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed