Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Sabrınızdan kaynaklanan başarı var, ciddi uğraşlar içersinde olabilirsiniz, devam edin. Aklınızdan bir değişiklik ve özellikle de ev ve yer değiştirme düşünceleri geçiyor. Konuşma ve iletişime yönelik sezgileriniz artacaktır, bu denemde yeni tanışmalar ve gelişmeler sizin için doğal olacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Haftanın ortasında bir ziyaretçiniz var. Ondan alacağınız bazı bilgiler sizi yeni değerlendirmeler içine sokabilir. Bu değerlendirmelerde yapıcı olmaya çalışmalısınız. Sorumluluk gerektiren belli konularda bıraktığınız imajı bir yanılgı olarak görürken, bu yanılgıyı onarmak anlamında kararlı bir hareketsizlik içindesiniz. Kendinizi yenilemekte gecikmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
İnsanlar üzerindeki etkiniz bir hayli artacak. Fiziki görüntünüz başarılarınızı daha fazla arttırıyor. Mevcut olan ilişkinizde kıskanılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Kimsenin üzerinizde hakimiyet kurmasına izin vermeyin. Mesai arkadaşlarınızdan birinin sağlık sorunları sizi üzebilir. Bugün alacağınız haber sizi ve ailenizi mutlu edecek. Birikimlerinizi iyi değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Bugün, zihninizi kendi özel yaşamınız meşgul edecek. Bu yüzden işinizle ilgili olmayan başka uğraşlar içerisinde olacaksınız ama günlük işinizi de ihmal edip sorunlar yaratmamaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek. İş yerinde ulaştığınız başarı çizgisi gözlerden kaçmıyor. Arkadaşlarınız arasında sevilen birisi olmanıza karşın sert tavırlarınız ve acımasızlığınız nedeniyle büyük eleştiriler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Çeşitli yerlerden elinize geçen paralar aslında az şey değil ama özellikle dışarı hayatınızdan dolayı cebinizden çok para çıkıyor. Gelir gider dengesini kurarsanız para sıkıntısı çekmezsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Bazı kişilerin duyumlarını, abartılarını hesaba katarak dinlemenizde yarar var. Bugünlerde iş konularında alacağınız büyük öneriler sizi boş yere heyecanlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144560 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed