Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2019)
Alışveriş konularında temkinli olmanız gereken bir gündesiniz. Bu konularda bazı terslikler gerçekleşebileceğinden, mümkünse yeni bir şey almamaya özen gösterin. Sosyal ilişkilerinizde daha başka hedefler belirlemeniz ve normalin üstünde arkadaşlıklar kurmak istemeniz mümkündür. Ancak bu konuda fazla bir ilerleme elde edemeyebilirsiniz. Sanki sizin iyiliğinizi istermiş gibi davranan ard niyetli kimselere dikkat edin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mart 2019)
Bir yanınız maceraya atılmak istiyor, bir yanınız ise biraz çekimser duruyor. Bugünkü seçiminiz önemli olacak. Önünüze atılım yapmanız için fırsatlar çıkabilir, değerlendirip değerlendirememek sizin elinizde olacak. Uzun düşünmeye zamanınız yok, çevrenizdekilerin bu konudaki değerlendirmeleri sizi etkileyebilir. Bu gelişmelerin sonu aydınlık gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2019)
AŞK: İlginç fikirler üreterek karşıcinse ters düşebilirsiniz. Oysa aşkhayatınız oldukça hareketligörünüyor. Onunla sağladığınızbirlikteliği bozmayın.PARA: Zor zahmet mevki sahibioldunuz. Ama utangaç veçekingen tavırlarınızla ne kadar donanımlıolduğunuzu yansıtmakta güçlük çekiyorsunuz.SAĞLIK: Bakıldığında esnek bir fiziğe sahipolduğunuz görülüyor. Ama su size zarar verebilir.Bugün derin sulardan uzak kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2019)
Paylaşımcı bir sevgiliniz var. Onun sizinsorunlarınıza gösterdiği özen,kendinizi daha iyi hissetmenize veilişkinize daha da güvenmenize yardımcıolacak. İş deneyiminiz herkesçe takdir ediliyorama yenilikleri yeterince takip etmiyorsunuz.Parasal sorunlarınızı fazla büyütmeyin
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2019)
Parasal konular üzerinde daha çok düşünmeniz gerekiyor. Kendi nakit durumunuzu korumaya çalışmalı, destek aramalısınız. Yeni yatırımlar, miras konuları üzerinde güven ve huzur aradığınız günlerdesiniz. Bu dönem sabırlı olmanız gerekecek. Duygusal paylaşımlarda gereksiz endişelerle yakın ilişkilerinizi yıpratmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mart 2019)
Bugün günlük işlerinizde hiç akla gelmedik aksaklıklar olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi çalışma şevkinizi de kırabilir. Sabırlı davranmalısınız. İş arkadaşlarınız ile ilişkileriniz olumlu konuşmalarınız ve anlaşılır bir yapıda olmanız sayesinde herkesi imrendirecek şekilde gelişiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2019)
Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mart 2019)
Maddi konularda günün ilk yarısında kendinizi rahat hissedeceksiniz ve maddi olanaklarınızı arttırıcı bazı düşünceler geliştrebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi bir konuda girişimde bulunmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mart 2019)
Birçok alanda hareket halindesiniz. Ama bu çok yönlülük esas odaklanmanız gereken yerde, iş yaşamınızda bazı zaaflara yol açıyor. Oysa bu sıralar, en çok işe öncelik vermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed