Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Belli bir düzenleme, plan ya da proje hakkında mücadele etme eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, durumu restore etmek en akıllıca yol olmayabilir. Belki de farklı şeyler denenmeli.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Fiziksel bakımdan formda oluşunuz, kendinize olan güveninizi arttırıyor. Arkadaş çevresinde oluşabilecek beğenilere açık olduğunuz bir gündesiniz. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir ve zaman zaman ailenizle ilgili huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İletişimci yapınızı ön plana çıkartmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Moralinizi bozmayın. Saygı sevgi çerçevesinde geçireceğiniz gün aşk yaşamınıza da yansıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Peş peşe yaşadığınız duygusal beraberlikler ve ayrılıklar sizi karşı cinse soğukluğa itebilir. Bu durumu aşmanız için sağlam ve kalıcı bir aşka ihtiyacınız var. Maddi kayıplarınızın arttığı bir gündesiniz. Tasarrufa yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Uzun vadeli yatırım planları içindesiniz. Ancak parasal alanda sizi kısıtlayan ve çözülmesi gereken sorunlar var. Borç alacak konularında başkalarının desteğine ihtiyaç duymanız sıkıntılarınızı büyütebilir. Ortağın para durumuna yönelik sorunlar size yük gibi gelecektir. Yakın ilişkilerin duygusal boyutu ise sizi daha toleranslı ve anlayışlı olmaya zorlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerler olmalı. Sınırsız enerjinizle harikalar yaratabilirsiniz. Haftanın başında bazı görüşmeler, size yeni açılımlar sunabilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Tüm aile bireylerinin baskısı sonucu çok gerekli, ama çok da yüklü harcamalara girebilirsiniz. Para meselelerinde güven verici biri olarak tanınıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Para biriktirme alışkanlığını kazanmalısınız. Bugün olduğu gibi iler ki günlerde de beklemediğiniz harcamalarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed