Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Mutlu olmak istiyorsan, içinde bulunduğun andan daha iyi bir zaman olduğuna karar vermek için beklemekten vazgeç. Mutluluk bir varış yeri değil bir yolculuktur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Bazı takıntılarınız var. İlişkilerinizi güçleştiriyor. Bunlardan kurtulamayacağınızıdüşünüyorsunuz. Yeniliği seviyorsunuz. Bu yenilikçi özelliğiniz iş yaşamınızda bir gezgin olarak portrenizi çiziyor. Yapmayı düşündüğünüz bir çok şey var. Bunlarının bir kısmının önü kapalı görünüyor. Başka bir kentte yepyeni bir hayat projenize adım adım yaklaşıyorsunuz. Bugün bunun hayalini kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Bugünlerde birikimleriniz de zorlanmanız mali açıdan şansız dönemde olduğunuzu gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Sevgilinizle daha sağlıklı ilişkiler kurmayı becerebilmeniz gerekiyor. Ona yasaklar koymak yerine daha yakın ve sevgi dolu olma yolunu seçebilirsiniz. İşinizle ilgili vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeyi aklınızdan çıkarın. Eğer sözünüzde durursanız karşılığını fazlasıyla göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Emin olamadığınız pek çok konu size endişe getiriyor. Zira bilinçli kararlar alamadığınız şartlara uymak durumundasınız. Yine de iyimserliğinizi korumalı, hazırlık sürecinizi dikkatli geçirmelisiniz. Başkalarına yararlı olabileceğiniz çalışmalar öncelik kazanabilir. İş hayatında daha fazla beklenti içinde olmanıza rağmen, planlarınıza yeniden göz atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Bugünlerde arayışlarınızı erteleyebilir, yeni doyumlarla daha huzurlu bir ortama kavuşabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız, daha çaplı iş ilişkilerini gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Sevdiğinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemeniz gerekiyor. Bazı sorunlarınızı çözmek rahatlamanızı ve iyimser olmanızı sağlayacak. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün. Bunun dışında olumlu bir iş günü geçirecek ve çevrenizin takdirini toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Yakınlarınızın geleceğinizi düşünmenizle ilgili öğütleri şu sıralar çok önem taşıyor. Günü kurtarma yöntemi, sonradan kazandığınız bir özellik. Ama sizi hızlı bir maddi çöküntüye götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Haziran 2019)
Değişen koşullar nedeniyle son günlerde kararsız kaldığınız konularda, çıkarlarınızı daha iyi gözetebileceğiniz yeni belirlemeler oluşturmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed