Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2020)
Hiç ummadığınız kişiler sizi huzursuz edebilir veya özellikle yanlış yönlendirebilirler. Tuzaklara düşmemeli, kendi gözünüze ve aklınıza güvenerek, planlarınız üzerinde detaylı şekilde düşünmelisiniz. Artı, mutlaka dürüst olunması gerekiyor!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Kasım 2020)
Koyu ve derinlikli renklerin üzerinizdeki etkisi olumsuz olmaya başladı, bunu fark edin ve bol ışıklı mekanlarda bulunmaya özen gösterin. Hırçınlaştınız ve çevreniz üzerinde, onların da anlamakta güçlük çektiği bir nedenle baskı kurmaya çalışıyorsunuz. Kendi karakterinize geri dönün. Eğlenceli, özgür ve herkesin beğendiği esprili yönünüzü raftan indirin ve hayatınıza katın. Sizi yersiz bir tedirginlik kuşatmış, iradenizi kullanarak bu çemberi yarabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2020)
Tek başınıza sıkıntıları yenerek gücünüzü kanıtlayacaksınız. Ama başkaları bunu anlamak istemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2020)
Ticari riskler almak için uygun bir günde değilsiniz. Size ışık tutacak gelişmeleri takip edip ona göre gerekli stratejinizi belirlemelisiniz. Böylece karşınıza çıkabilecek riskleri ortadan kaldırmış olursunuz. Duygularınızın köreldiği, içe dönük yaşama isteğinizin arttığı bir süreçtesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2020)
Enerjiniz ve moraliniz yükseliyor. Değişiklik ihtiyacı duyabilirsiniz. Sağlığınızın ve görünüşünüzün yanı sıra ilişkileriniz açısından da tazelenme vurgusu öne çıkıyor. İkili ilişkilerinize canlılık katacak bir süreç içine girebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili farkındalığınız artacak. Bedeniniz ve görünüşünüzle ilgili yeni adımlar atabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Kasım 2020)
Bugün iş yerinizde daha aktif olmanız gerekebilir. Eski kağıtları gözden geçirmeniz gerekecek bir işle uğraşmanız olası. Zihninizi daha dinç tutmanız gerekebilir. Özellikle bugünlerde buna çok ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2020)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Kasım 2020)
Maddi konularda sabah saatleri bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz ve ödemelerinize ilişkin sorunlar gündeme gelebilir. Akşam üzeri saatlerinde ise maddi olarak rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Kasım 2020)
Ortaklaşa işler yürütüyorsanız, alacağınız teklifleri dikkatle gözden geçirmeniz gerekebilir. Yeni anlaşmalar kazancınızı etkilemekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed