Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Yaşamınızdaki hayalleri gerçekleştirmek adına planlı ve programlı hareket ettiğiniz sürece başarmamanız için hiçbir neden bulunmazken kendinizi boş yere karamsarlığa itmemeli ve gelecek hayallerinizi erteleyecek hiçbir düşünce içerisinde girmemelisiniz. Bunun yanında yakın çevrenizdeki kişilerden alacağınız önemli destekler sayesinde sorunlara daha pratik bir çözüm yolu bulabilecek ve yaşamınızdaki sorunları daha kısa bir sürede halledebileceksiniz. Hayallerinize bu kadar yaklaşmışken sabırla ilerleyip kararlı olmalı ve idealleriniz uğruna hiçbir şeyden vazgeçmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mart 2018)
Grup çalışmalarında ve arkadaş ortamlarında çalışmalarınızı rahatlıkla uygulayabileceğiniz görülüyor. Hedeflerinizi iyi belirleyerek geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz. Aile ile ilişkilerinizde ise sorunlar yaşamanız ve anlaşılmamaktan rahatsızlık duymanız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Geleceği gördüğünüzü tahmin ederek kaygı ve endişelerinizi artırıyorsunuz. Aile içinde paylaşılması gereken sorumluluklarınızı hiçe saymayın. Bugün kendinize dikkat edip beğenilmeyi arzu ediyorsunuz. Son zamanlarda yaşadığınız sıkıntılar son bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Almayı düşündüğünüz bir eğitim ya da çıkmaya heveslendiğiniz bir seyahat varsa “parayı nereden bulurum” diye düşünmeyin. Siz planınızı yapın. Yeri bir şekilde dolacaktır. Gelişim fırsatlarına açık olduğunuz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mart 2018)
İş yaşamında daha donanımlı hale gelmek için, her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu günlerde yeni bilgiler kazanmak için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Özel hayatınızda gösterdiğiniz sabrın karşılığını yakında göreceksiniz. Bugün, sevgilinizle ilgili hoş haberler var. Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça parlak bir dönemdesiniz. İş hayatınızın problemleri çok yönlü. Takıldığınız konularda biraz detaycılık yapıyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mart 2018)
Harcamalarınızı kısıtlamanız güzel fakat bunu cimrilik boyutuna getirmeniz çevrenizdeki insanların sizin hakkınızda olumsuz düşünmesine neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mart 2018)
Bugün düşüncelerinizi bir konuya odaklamakta güçlük çekebilirsiniz. Bu arada sabah saatlerinde daha iyimser olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed