Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2018)
Özel yaşamınızı şifalandırabileceğiniz, olaylara olan bakış açınızı değiştirebileceğiniz, spritüel anlamda siz güç katacak bir gün. Bugünü özellikle dua, meditasyon şifa çalışmalarına ayırabilir içinizden geçenlerin de bu noktada gerçekleştiğini görebilirisiniz. Maneviyat yönüyle çok güçlü etkiler mevcut.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mayıs 2018)
Bugün duygusal yoğunluklar yaşayabilirsiniz. Zaten epeyce bir zamandır duygularınız çok hareketli. Elinizin altındaki değerler, kolayca ele geçecek şeyler değil. Onlara karşı daha özenli, daha korumacı olmanızda yarar var. Aile bağlarınız kuvvetli. Bütün insan ilişkilerinizde sevgiyi esas alıyorsunuz. Isınamadığınız insanlarla, gerekli olsa bile kolay ilişki kuramıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2018)
Kartınız ölüm... Oldukça başarılı günler geçirmektesiniz ve geçireceksiniz de. Ancak biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Partnerinizle biraz daha ilgilenmelisiniz...
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2018)
Eğer yaptırmayı düşündüğünüz bir sağlık kontrolü ya da almanız gereken ve bir miktar istirahat gerektiren bir tedavi söz konusu ise bugün bu durumu destekleyen etkiler altındasınız. Fazla yorucu işlere yönelmeyin, dinlenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2018)
Yoğun bir gününüzdesiniz. İletişime dair konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Gerek sözlü gerekse yazılı iletişim araçlarınızda problem çıkabilir. Kardeşlerinizle özellikle kız kardeşlerinizle olan sohbetlerinizde yanlış anlaşılmalar olabilir. Sözleşme ve anlaşmalara dair uğraşlarınızda planlarınızı esnek tutun. Detaylara dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mayıs 2018)
İş yaşamınızda kalıcı değişiklikler yapma anlamında adımlar atabileceğiniz bir gündesiniz. Detaylara dikkat edeceksiniz ve gözlem yeteneğinizden son derece iyi olması size verimli sonuçlar getirici nitelikte olacaktır. Ancan beklentilerinizin dışında oluşabilecek bazı gelişmeler sizi zorlayabilir ve bir an önce harekete geçmeniz gerektiğini düşündürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2018)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mayıs 2018)
Para konularında insanlara çok güvenmediğiniz halde, kolay ikna olabiliyorsunuz. Özel zevklerinizi şu sıralar sınırlamanız çok yerinde olacak. Belli ölçülerde sağlamcı olmaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mayıs 2018)
Bugün trafikle ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Özellikle dalgınlığınızın ön planda olduğu bu günde kendinizi tehlikelerden korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed