Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Yalnızlığa tahammül etmek istemeyeceğiniz, dostlarınızla beraber olmak istediğiniz bir gün. Bugünlerde kendinizi oldukça depresif hissediyor olabilirsiniz. Bu konuda aslında birçok olayı kafanıza takmaktan kaynaklanan bir ruhsal durum da söz konusu olabilir. Bu noktada kendinizi yoran ruhsal duygulardan kurtulmalı ve hayatın tadını çıkarmanın yollarını aramalısınız. Hayat her şeye rağmen yaşamaya değer değil mi?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Düşünce bağlamında beslediğiniz bazı arzular, bugünlerde açığa çıkma eğiliminde. Zaaflı davranabileceğiniz sohbetlerden kaçınmalısınız. Sosyal zenginliklerinizi yaygınlaştırma çabalarınız devam edecek. Bir arkadaşınızın size bir konudaki yaklaşımına biraz önyargılı bakıyorsunuz. İlişkinizdeki genel paylaşımlar bunu hakketmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Kartınız Gereklilik... Bugün sizler için gerekli olan şey ekip çalışmalarını tercih etmek ve kendinizi rekabetin içine atmak. Ancak yanılabileceğiniz o kadar çok şey var ki, unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Siz sakin bir gün geçirmeye niyet etseniz bile çevrenizdekiler buna izin vermeyebilir. Kendinize odaklanmaya çalışın. Kriz yaratacak söylemlerin ortasında kalsanız bile sükûnetinizi korumaya çalışın. Siz bu tavrınızla kârlı çıkacaksınız. Bugün çocuklarınızla vakit geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Ay burcunuzda ve size hareketli olma şansı veriyor. Hayatınıza renk getiren eylemler içinde olacak, kendi kişisel konularınızı ele alacaksınız. İlişkilerde yaşanan iyimser hava ile daha dışadönük heyecanlar göze çarpıyor. Yerleşim ya da aileye ait sorunlar ise biraz geri planda olacak. Keyifli yolculuklar, iletişim konuları hayatınıza hareket getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Nisan 2018)
İş yaşamınızda lider olmak hoşunuza gidiyor. Çevrenizdeki insanlarda sık sık sizin liderliğinize başvuruyorlar. Ancak dedikleriniz dikkate alınmadığı zaman sabrınız taşıyor ya işten ayrılmayı düşünüyorsunuz ya da insanları kırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi zaman kırılmalarına neden olabiliyor. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Bugünlerde parasal açıdan oldukça sıkışık durumdasınız. Bu sizde büyük sıkıntı yaratıyor. Bugünü parasal sıkıntılarınızdan kurtulmanın yollarını düşünmekle geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Güne bu kadar bitkin başlamanız yalnızca yorgunluktan olmayabilir. Uzaması halinde bir uzmana görünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed