Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Çevrenizdeki kimselerin size karşı olan tutumlarını gözden geçirmeniz ve onlar hakında yeni değerlendirmeler yapmanız gerekiyor. Bugün kalabalık bir ortamda, mesela bir eğlence yerinde bulunabilirsiniz. Çevreniz tarafından beğenilip, takdir toplayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Süratli gelişmelere ayak uydurmakta zorluk çekebilirsiniz fakat elinizden gelen gayreti ortaya koyduğunuz takdirde açığınızı kolayca kapatabilirsiniz. Bugün gerekeni yapmaya muaffak olursanız ilersi için düşünecek birşey kalmaz. Düşünceleriniz bir hayli özgün durumda. Bunları iş hayatınızda da uygulamaya koymalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Nedeni belli olan bir yalnızlık duygusu içindesiniz. Ama nedenini bilmeniz bir işe yaramıyor. Bugün sorunun üzerine gidecek koşullarınız yok. Birkaç gün içinde bu sorun şekillenip çok az bir müdahaleyle sorun olmaktan çıkacak. Bugünlerde çok dolaşıyorsunuz. Bu sizi biraz yoruyor. Yorgunluğunuzu atmak için kolladığınız zamanı yakında bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Bugün içinizdeki coşku sizi kaçamak yapmaya zorlayabilir. İşteki olumsuzlukları yok etmek elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Bu aralar yaşadığınız olumsuzlukların bir sebebi de fazla karamsar bakış açınız olabilir. İş, aşk ve sağlık konularında yakın zamanda pozitif olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Uzaklardan bir misafiriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Ortaklaşa para konularında daha fazla sorumluluk almak gerekebilir. Özellikle yeni kaynaklara ihtiyaç duyduğunuz bu dönem riskli kararlardan kaçının. Ortak harcamalar veya eşin para durumuna ait gelişmeler de sizi bağlıyor. Geçmişten gelen parasal konular, gözden kaçan eski ödemeler daha iyi kontrol edilmeli. Duygusal açıdan sizi gergin kılan ilişkiler sürmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Belli, belirsiz diye itibar etmediğiniz bağlantıların özellikle biri, kaçan bir fırsat gibi görülüyor. Şansınızı kaybetmiş değilsiniz. İş arkadaşlarınız, gizlemeye çalıştığınız özverilerinizin farkında. Bu size yakında belli edilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Bugün eliniz çok sıkı. Maddi yönden bazı gerçekleşeceğine inandığınız beklentileriniz var. İhtiyacınız olacak şeylere bile para harcamaktan çekiniyorsunuz. Artık biraz harcama yapmanızın zamanı geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed