Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Bugün aşk hayatınızda ciddi bir haberleşme trafiği yaşayabilir, uzun süredir duymak istediğiniz haberleri duyabilir, ümidinizi kestiğiniz noktalarda tekrar canlılık yaşayabilirsiniz. Gelen bu haberler sizlerin geleceğe daha umutla bakmanızı sağlarken güvensiz ve çekimser kaldığınız her konuda da güçlenmenizi de sağlayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Yakın dostlarla çok yıpratıcı ilişkilerden kaçınmak gerek. İlişkinize hiç yakışmayacak biçimde, karşılıklı olarak bir çıkar tartışması içindeymiş görüntüsü sergiliyorsunuz. Aranızdaki bağlılık ve sonsuz güven, bugünlerde göze çarpmıyor. Akraba ilişkilerinizdeki boşluğu bugünlerde doldurabilirsiniz. Çok yakın bir arkadaşınızın ailesine düşkünlüğü, sizi uzun zamandır etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Bugün zamanınızın çoğunu ev ortamınıza ayırarak ev işleri ile ilgileneceksiniz. Bu durum size ayrı bir keyif sunacak. Eski dostlarınız ziyaretinize gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Bugün karşı cinsin ilgisi üzerinizde olacak. Hareketleriniz ve konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz. Merkezde olmanın büyüsüne kapılıp kendinizi olduğundanfarklı göstermeye kalkmayın. Tutamayacağınız sözler vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
İletişim, hareket ve haberleşme konuları gün boyunca sizi meşgul edebilir. Birtakım yazışmaların öne çıkacağı konularda akıcı sonuçlar alabileceksiniz. Aynı zamanda eğitim çalışmalarını içine gelişmeler beraberinde gelecektir. Zihinsel konuların içeriğinde yenilikler yapabilir, düşüncelerinizle ilgi uyandırabilirsiniz. Hareketli kısa yolculuklar yapılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Yaratıcı yönleriniz kişisel karizmanızla birleşecek. Esprili tavrınızla çok iyi izlenimler bırakacaksınız. İş konularında titizliği abartmadan, kendinizi günlük akışa bırakacaksınız. Bir iş toplantısında önemli bir atılım yapabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Hesabınızı pek bilemediğinizden hep içerdesiniz. Bu günlerde alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, Bazı açıklarınızı kapatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Hiç beklemediğiniz şekilde güven duyulacağınız bir oluşumda sizi bekleyen görevler var. Bu sıralar, oldukça hassas bir konuda size anlamlı sorumluluklar yüklenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed