Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Yakın çevrenizden gizlemek, içinizde saklamak istedikleriniz olabilir. Biraz geri planda kalmak istemeniz onlar tarafından saygı görmezse bu duruma tepkinizi koyup sınırınızı çizebilirsiniz. Ancak ruhunuzun ihtiyacı olan şifa belki de onlardadır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Duygusal bir gününüzdesiniz. Bunu körükleyebilecek yeni haberler söz konusu olabilir. Tam oturmamış olduğuna inandığınız birtakım ilişkilerinizi güçlendirme arzunuzda aşırılıklardan kaçınmalısınız. Son günlerdeki dalgınlığınızı üzerinizden atmanız gerekiyor. Kırabileceğiniz küçük potlar, sonradan zorlanacağınız onarma uğraşlarına yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Her haliniz doğallığınızı yansıtıyor. Hisleriniz güçlü olmasına rağmen yanılacağınız pek çok konu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Sakin ortamlarda çalışmak bugün işlerinizden alacağınız verimi artıracak. Dış sesleri kısın. Dinlemeniz gereken ve size fayda sağlayacak olan ses sadece iç sesiniz olacak. Sosyal ortamların kargaşasından uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Yaşanabilecek olaylara karşı korumasız olabilirsiniz. Sizin dışınızda ortaya çıkan bir konu nedeni ile duygusal paylaşımlar sizi kısıtlayabilir. Belki geçmişten gelen ortaklaşa bir konuda yaşanacak belirsizlikler olacaktır. Aşırı iyimser davranmanız halinde bazı riskleri hayatınıza davet edebilirsiniz. Eldeki işlere odaklanmak sureti ile beklemede kalmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Hayatınızın genel gidişatındaki olumluluğu ve başarıyı ne yazık ki şu aralar iş hayatınız da gösteremiyorsunuz. Siz yapmak istediğiniz işin ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz ama o iş için girişimde bulunmak için desteğe ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz ve bu yüzden de boşveriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Sizin derin duygularınızı karşı tarafa anlatmanız zaman alabilir. Bugün, olayların karşısında değişik tepkiler göstereceksiniz. Ayağınıza gelecek fırsatlar konusunda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Karşı tarafın sistemli fakat kendinizi ağırdan alan davranışları karşısında sıkılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Bugün parasal konularda işbirliği ve yeni tekliflerle karşılaşabilir, ortağınızın kaynaklarından yararlanabilirsiniz. Planlarınızı dikkatlice gözden geçirin ve uygulamakta aceleci davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed