Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Mesleki alanda zihni fonksiyonlarınızı daha iyi kullanın. Çevrenizdekilere zor gelen problemler size göre cazip gelebilir. Bunlara eğilmeniz ve uzun çalışmalar gerektiren sorunların içinden çıkmanız kolay değildir. Konsantre ve dikkatinizi bunun üzerinde toplayın. Aynı zamanda zoru başarmak kendinize olan güveninizi de arttıracaktır. Aile ilişkilerinize gelince... Huzurunuzu koruyabilirsiniz. İkili ilişkileriniz açısındansa bu dönem son derece şanslısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Uzun süredir bir konuda planlar yapıyor ve hayaller kuruyorsunuz. Bu planlarınız neticesinde çevrenizdeki insanları da etkilediniz ve artık onlarında sizden beklentiler var. Aklınızdakileri başarabilecek güçtesiniz ama kendinizi fazla yormayın ve de aceleci olmamaya özen gösterin. Yine de fazla hayalperest olmamaya çalışmalı ve biraz daha gerçekçi olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Yeniliklere düşkün kendine güven duyan kişiliğinizle bütünleşerek başarılarınız artış gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Katı tutumunuz yüzünden uzun zamandır size yaklaşıp hislerini açmaya çalışan kişi için açık kapı bırakmanızınn tam zamanı. Siz de ona ayak uydursanız neşeli anlar yaşayabilirsiniz. Yakın akrabalarınızı daha sık ziyaret edin. Maddi olarak rahat etmeniz için tasarrufa yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Bugün iş ve çalışma konuları gündeminizin en üst sırasında yer alacak. Ancak günün ilk saatleri sabırlı ve temkinli olmanızda fayda var. İş ve hizmet konularında sizi yoracak engellerle karşılaşabilirsiniz. Endişe etmeyin. Öğleden sonra çalışma ortamınızın havası bütünüyle değişecek. Olumlu ve keyifli konuşmalar gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
İş arkadaşlarınızın sizin temponuza ayak uyduramamaları sizin temponuzu etkilemiyor ama huzurunuzu etkiliyor. Uyarılarınızın daha çok ciddiye alınmasını istiyorsunuz. Bugün bu konuda sert bir uyarı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Aşk duygusundan başka yönlere doğru uzaklaştınız. Düşüncelerinizdeki bazen sergilediğiniz kararlılık, tutuculuk gibi algılanıyor. Eleştiriye açık olmanız, bazı zaaflarınızı size gösterebilir. İşinizde size rakip olan biriyle eşit silahlarla mücadele etmektesiniz. Sebat eden ve iyi niyetten güç alan kazanacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Maddi konularda yeni fikirler geliştirebileceğiniz ve bunlardan bazı çıkarlar elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Beklentileriniz doğrultusunda gelişmeler olacaktır. Ani bir karar verebilirsiniz ve hemen eyleme geçmek isteyebilirsiniz. Harcamalarınızda genel bir artış olabilir ve maddi anlamda beklentilerinizin düzeyi artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Bugünlerde dediğim dedik kararlılığınızla doğru bir değerlendirme içindesiniz. Çok iyimser baktığınız konularda sizi karamsarlığa sokacak etkilenmelere kapalı durmanız, size yarar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed