Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
Bazı kişileri belli şekilde davranmaları veya belli yönde ilerlemeleri konusunda ikna edebileceğinizi düşünüyorsanız, bu durumun devamında size dönecek yaptırımları da hesap etmenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
Şimdiye kadar hiç umurunuzda olmayan şeyleri umursamaya başladınız. Başkalarının yaşamınız hakkındaki düşünceleri isteklerinizi gerçekleştirmenizin önünde engel olabilir. Bugün yine yapmak istediklerinizle başkalarının istekleri arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber ayaklarınızı yerden kesebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
ÇEVRENİZDEKİ birinden, gönül işleriniz konusunda yardım görebilirsiniz. Beklediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu şansınızı iyi kullanmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
Arkadaş çevrenizden bazıları hiç beklemediğiniz fırsatlarla çıkabilir karşınıza. Bunun yanında çok sağlam diye düşündüğünüz bir arkadaşlık sarsılabilir. Sizin için önemli olan dostluklara daha esnek yaklaşabilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
Yakın çevrenizde yaşanan yenilenmeler sizi harekete geçiriyor. Çok daha fazla bilgi arayışı içinde olabilir, tutarlı adımlar atabilirsiniz. Eğitim hayatınıza öncelik verdiğiniz bu dönem önemli gelişmeler başarıya yakınlaşıyorsunuz.. Zekanızı kullanabileceğiniz aktiviteler ise size güven kazandıracak. Maddi konularda yaşanan değişimi kontrollü bir şekilde karşılamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
Günün ilk yarısı disiplinli olarak çalışmaya fırsat bulacaksınız ancak bir hata yapma şansınız yüksek olacağından yeni bir girişimde bulunmamanız daha doğru olacaktır. Düşüncelerinizde mantık hataları yapmaya açık olduğunuzdan yeni kararlar almamalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi çok daha enerjik hissetmenize ve iletişimlerinizde artış olmasına rağmen bazı kararlar almanın eşiğinde olmanız üzerinizde gerginlik oluşturabilecektir. Yeni bir anlaşma yapacaksanız özellikle çok dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
Kısa bir süre sonra geçici bir nakit sıkıntısı çekebilirsiniz. Ama bu sürenin sonunda bayağı bir rahatlama dönemi görünüyor. Bugünler içinde yapacağınız bazı harcamalar size ciddi kararsızlıklar yaşatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
Bugün sağlığınıza dikkat etmeli ve kendinizi fazla yormamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed