Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Birlikte olmaktan keyif aldığınız kişilerle vakit geçirmelisiniz. Diğer seçeneklerinizi gözden geçirirseniz vereceğiniz kararları almak kolaylaşabilir. İhtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz değişiklikleri yapmalısınız. Ne yapmak istediğinizi biliyorsunuz, ama yine de ilişkilerinizi nasıl düzene sokacağınız konusunda diğerlerinin fikirlerini de dinlemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Güzellik ve bakıma ağırlık verebileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz bir gün. Yakınlarınızdan size eşlik etmelerini isteyebilir birlikte günlük işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işlerle de uğraşabilir, ailenizle, ihmal ettiğiniz konular üzerine eğilebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Hassaslığınız sizi biraz derde sokabilir. Umutsuz davranıyorsunuz. Çevreniz bu durumdan şikayetçi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Bir yola çıkmış ve birlikte bir takım kararlar almışsanız, ufak bir anlaşmazlıkta “benden buraya kadar” demek doğru olmaz. Sorunlara değil de çözümlerine odaklanırsanız, öneri üretme şansınızın yüksek olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Artık daha dışadönüksünüz. Düşüncelerinizi yenileme şans bulabilirsiniz. ancak farklı fikirlere esnek yaklaşmalısınız. Zira daha deneyimci bir bakış açısı içinde olmalısınız. Uzaklardan beklediğiniz haberler ile cesaret toplayacak, akademik çalışmalarınıza hız vereceksiniz. Uzun yolculukların sıklaşacağı bu dönem başarılı olmaya kararlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Bugün hayal gücünüzle birlikte zihninizin iyi işlemesi çalışmalarınızda başarlı olmanızı sağlayacaktır. Tüm çalışmalarınızda kararlı hareket edeceksiniz ve hedefinizin üzerine direk olarak gidebileceksiniz. Yönetme ve organize etme yeteneğinizde genel bir artış olacaktır. İşinizle ilgili aktivitelerde yer alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
İlişkinizde herhangi bir sorun görünmüyor. Gereksiz kıskançlıkları tadında bıraktığınızda, beraberliğiniz güvenli bir şekilde ilerleyecek. İş yerinde çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli. Takıntılarınızla tartışma çıkartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Uzun zamandır beklediğiniz para bugün nihayet elinize ulaşacak ve maddi açıdan çok rahatlayacaksınız. Bu durum sizde para eğilimi yaratabilir. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Daha araştırmacı ve sabırlı davranışlar iş ilişkilerinizde yanlış kapılar çalmanızı engelleyecek. Bazı bilgileri yerinde, zamanında değerlendirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed